Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22607
سه شنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۹ ق.ظ
رصد کانال‌های تلگرامی نامزدهای انتخابات شورای شهر/ ساخت کانال همچون ستاد است و نیاز به مجوز دارد
به گزارش خبرنگار واران خبر، علی فتح اللهی امروز در نشست با اصحاب رسانه صومعه سرا با بیان اینکه مهمترین رویداد تعیین کننده سرنوشت کشورها انتخابات است، اظهار داشت: غرور هر کشور با حضور حداکثری مردم در انتخابات مشخص می شود.   وی با بیان اینکه به هر میزان مشارکت مردم در انتخابات افزایش یابد […]

به گزارش خبرنگار واران خبر، علی فتح اللهی امروز در نشست با اصحاب رسانه صومعه سرا با بیان اینکه مهمترین رویداد تعیین کننده سرنوشت کشورها انتخابات است، اظهار داشت: غرور هر کشور با حضور حداکثری مردم در انتخابات مشخص می شود.

 

وی با بیان اینکه به هر میزان مشارکت مردم در انتخابات افزایش یابد مقبولیت نظام بالا می رود، افزود: حضور حداکثری در انتخابات اثرات خو درا در آینده نشان می دهد.

 

فرماندار صومعه سرا با اشاره به اینکه انتخابات امسال از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: یک رأی هیچگاه یک رای محسوب نمی شود بلکه یک اندیشه وتفکر است که در سرنوشت جامعه اثرگذار است.

 

فتح اللهی با اشاره به اینکه نظام و حکومت برا ی برگزاری انتخابات میلیاردها تومان هزینه می کند زیرا رای و نظر مردم برایش مهم است، تصریح کرد: مردم نباید فضا را برای سوء استفاده گران باز بگذارند بلکه باید به کسی رای دهند که به رشد و شکوفایی کشور کمک کنند.

 

وی با اشاره به رصد کانال های تلگرامی نامزدهای انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستای صومعه سرا،  خاطرنشان کرد: ساخت کانال همچون ستاد است و نیاز به مجوز دارد.

 

فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه در اغاز ثبت نام از شوراهای شهر و  وستا در صومعه سرا یک هزار و نه نفر ثبت نام کردند که یک نفر انصراف داد، اظهار داشت: در ۳ شهر صومعه سرا، تولمشهر و گوراب زرمیخ ۸۸ نفر و در کل روستاها ۹۲۰نفر ثبت نام کردند.

 

فتح اللهی با بیان اینکه ۲۱۲ شعبه اخذ رای در صومعه سرا آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات را دارند،افزود: خدود ۳ هزار نفر از عوامل اجرایی برگزاری انتخابات شهرستان هستند.

 

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی