Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22346
جمعه ۱۵ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۱:۱۹ ق.ظ
رفع مشکل قطعی برق در ۱۹روستا صومعه سرا/ لغو مرخصی مدیران دستگاه های خدمت رسان تا پایان بحران
به گزارش واران خبر: فرماندار صومعه سرا در این جلسه با تاکید بر حضور کلیه مدیران دستگاههای خدمات رسان و لغو مرخصی ها تا رفع کامل بحرانهای احتمالی گفت همه اعضای ستاد بحران وظیفه دارند از وضعیت لحظه به لحظه نقاط مختلف به ستاد بحران گزارش دهند. وی با بیان اینکه در سطح ۱۹ روستا […]

به گزارش واران خبر: فرماندار صومعه سرا در این جلسه با تاکید بر حضور کلیه مدیران دستگاههای خدمات رسان و لغو مرخصی ها تا رفع کامل بحرانهای احتمالی گفت همه اعضای ستاد بحران وظیفه دارند از وضعیت لحظه به لحظه نقاط مختلف به ستاد بحران گزارش دهند.

وی با بیان اینکه در سطح ۱۹ روستا قطعی موردی برق داشتیم که با حضور به موقع ماموران برق ترتیب اثر داده شده افزود تعدادی قطعی تلفن نیز در ۱۲ روستا گزارش شده که با تلاش ماموران مخابراتی در حال رفع عیب است.

فرماندار صومعه سرا از آمادگی صنعت معدن تجارت در پخت شبانه روزی نانواییهای دوگانه سوز تشکر نمود و تاکید کرد بایست ارزاق عمومی معمول پیش بینی شود تا آمادگی مان در برابر وقوع بحران های احتمالی دوچندان گردد.

وی از آمادگی کلیه مدارس و سالن های ورزشی جهت اسکان موقت خبر داد و افزود برف روبی بهنگام جاده ها و مدارس و مراکز عمومی حائز اهمیت برای ستاد بحران است.

فتح اللهی احساس امینت را از خود امنیت برای شهروندان مهمتر خواند و بیان داشت این احساس شکل نمیگیرد مگر با تلاش و حضور به موقع مسئولین در میدان عمل.

فرماندار صومعه سرا باز بودن راههای  دسترسی به ایستگاههای گاز را نیز حائز اهمیت خواند و افزود افرادی که با قبول زحمت ومشقت در حال رفع مشکلات ناشی از بارش برف هستند کار جهادی انجام می دهند و نباید با برخوردهای نا مناسب از سوی مردم و مسئولین به ایشان بی احترامی کرد.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی