Page Info
Google PageRank Checker Powered by MyPagerank.Net
کد خبر: 5292
یکشنبه 20 ژانویه 2013 | 18:48 ب.ظ
روستای تنیان صاحب شهرداری خواهد شد!
  خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): حمید رضا خصوصی‌ثانی در جمع مردم منطقه تنیان این شهرستان، خدمات‌ رسانی و در کنار مردم بودن را از وظایف محوری مسئولان و مدیران دولتی صومعه‌سرا عنوان کرد. وی افزود: مردم مستعد خوب زیستن و مشاهده آبادانی و سازندگی در منطقه زندگی خود هستند که این مهم در راستای تلاش مسئولان و […]

k1220000

 

خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): حمید رضا خصوصی‌ثانی در جمع مردم منطقه تنیان این شهرستان، خدمات‌ رسانی و در کنار مردم بودن را از وظایف محوری مسئولان و مدیران دولتی صومعه‌سرا عنوان کرد.

وی افزود: مردم مستعد خوب زیستن و مشاهده آبادانی و سازندگی در منطقه زندگی خود هستند که این مهم در راستای تلاش مسئولان و مدیران دولتی محقق می‌شود.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس با اشاره به برخی شایعات و گمانه‌زنی‌های مردمی در این شهرستان اظهار کرد: خصوصی ثانی هرگز به مردم خود پشت نکرده و از اهداف و وعده‌های خود دور نمانده است.

وی خدمات‌ رسانی صادقانه به مردم و ریشه‌کن سازی دستان آلوده را از جمله وعده‌های دوران انتخاباتی خود به مردم برشمرد و تصریح کرد: هنوز به پشتوانه قول‌های انتخاباتی به مردم استوار ایستاده‌ام و در تلاش و رایزنی برای تحقق آن وعده‌ها و کاهش مشکلات کنونی در صومعه‌سرا هستم.

خصوصی‌ثانی با بیان اینکه تنیان یکی از حوزه‌های بزرگ و مستعد خدمات رسانی در صومعه‌سرا است، اضافه کرد: برنامه‌ریزی‌های زیادی برای سازندگی منطقه تنیان صومعه‌سرا با وزرای مربوطه در حال انجام است.

وی حضور مسئولان در روستاها و روستاییان را نعمتی بزرگ در حوزه خدمات‌ رسانی بهتر دانست و ادامه داد: با حضور مسئولان در روستاها، کارگروه‌های مختلفی در راستای برطرف کردن موانع و مشکلات روستاییان تشکیل و فعال می‌شود.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس از صدور حکم شهرداری در آینده‌ای نزدیک برای منطقه تنیان این شهرستان خبر داد و افزود: مطالعات این اقدام انجام شده است و اکنون در حال رایزنی برای ایجاد شهرداری در منطقه تنیان بزرگ هستیم.

وی با تصریح بر اینکه تنیان پس از سفر ریاست جمهوری از مناطق گردشگری و توریستی گیلان محسوب می‌شود، یادآور شد: با ایجاد شهرداری در تنیان اداره‌های زیادی در این منطقه مستقر شده و از بسیاری لحاظ مشکلات اهالی و روستاییان کاهش می‌یابد.

خصوصی‌ثانی به ایجاد راهی بین منطقه ییلاقی تنیان، فومن و تالش اشاره کرد و افزود: این راه در دست بررسی بیشتر برای کاهش مسافت دسترسی این سه منطقه با یکدیگر و توسعه صنعت گردشگری در تنیان است.

به گفته وی، طرح راه‌گشایی مناطق ییلاقی تنیان، تالش و فومن و وصل آنها به یکدیگر به عنوان یک پیشنهاد در حال رایزنی است.

نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس از بخشدار شدن مناطق طاهر گوراب و ضیابر صومعه‌سرا به صورت مجزا خبر داد.

وی با اشاره به  اینکه بخشدار شدن منطقه طاهر گوراب قطعی شده است، خاطرنشان کرد: ضیابر با ادغام دهستان «بهمبر» که متشکل از هفت روستا است به صورت بخش درمی‌آید.

خصوصی‌ثانی با اشاره به عمده مشکلات مطرح اهالی تنیان، اذعان کرد: تقویت برق منطقه تنیان و روستاهای اطراف آن از نیازها و عمده دغدغه‌های اهالی این منطقه بوده است.

وی با بیان اینکه مسئولان در تکاپوی کاهش مشکلات روستاییان در جریان بازدیدهای میدانی از روستاها هستند، خاطر نشان کرد: برای تقویت انشعاب برق منطقه تنیان صومعه‌سرا بالغ بر ۵ میلیارد تومان نیاز است.

نماینده مردم صومعه‌سرا با اشاره به اختلاف‌ افکنی عده‌ای از مردم در بین خود و مسئولان یادآور شد: مردم صومعه‌سرا به صورت جدی از حاشیه ها و مباحث تفرقه‌ افکن دوری کنند.

وی متذکر شد: منطقه تنیان صومعه‌سرا بالغ بر ۵ هزار نفر جمعیت دارد که نامگذاری شهر و ایجاد شهرداری در آن از فعالیت‌ها و اقدام‌های قطعی و مهم در حال بررسی است.




«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برچسب‌ها:

نظرات بینندگان خبرگزاری : ۱۳

 1. مسعود

  میترسم همین روزا مجوز شهرداری صومعه سرا رو ابطال کنند و صومعه سرا رو دهستان اعلام کنند، اونوقت تنیان و شهرداری؟ تا اونجایی که سواد من میرسه برای شهر شدن یک بخش اول باید جمعیتش به ۱۰هزار نفر برسه بعد بشه شهر تازه اول باید بخش بشه، مگه میشه یه دفعه روستا شهر بشه! خوب اگه همینجوریه یکدفعه اعلام کنید تنیان تبدیل به کشور بشه…

 2. نـام غلام علي مردم دوست

  سلام آقا مسعود…. باور کن بعضی از حرفها حتی جای اظهار نظر هم نداره چه برسه که شما راهنماییش کنی تا بیشتر از این سوتی ………….

 3. محمد رضا

  با سلام ، عزیزم باور کن که تنیان پتانسیل شهر شدن رو داره.

 4. پیمان

  اینکه برادر خصوصی نظری مساعد نسبت به منطقه بکر وزیبای تنیان دارند اتفاق جالبی است که نفس قضیه را باید ستود ! اما گفتن بعضی مسائل آنهم درقرارگرفتن شرایط که در ادامه نتوان به آن جامعه عمل پوشاند کاری درست نمیباشد! باید قبول کنیم که در حال حاضر شاید منطقه ای چون ضیابر و حومه ویا طاهرگوراب وحومه اش به این شرایط به جهت داشتن بعضی از نشانه های زیرساختی نزدیک تر باشدکه علیرغم تلاشهای نمایندگان ادوار گذشته این مهم محقق نگردیدکه مطمعنا با در نظر گرفتن این شرایط ایجاد شهرداری در تنیان ی که متاسفانه تا به امروز آنطوری که باید به آن میرسیدنند تنها با شعار پیش رفتن وکاری درخور شان این منطقه انجام ندادند دور از تصور میباشد ! نماینده محترم شهرستان اگر در نظر دارند به این منطقه کمک نمایند ابتدا باید درغالب منطقه محروم از تنیان در مرکز احقاق حق نموده و پس از ایجاد زیر ساخت ها در ادامه به فکر طراحی شهری زیبا وگردشگر پذیر باشند !با آرزوی موفقیت برای دوست خوبمان برادر خصوصی

 5. عزیز

  پیمان جان آرزو کن،آرزو کردن که عیب نیست.

 6. شهروند تنیانی

  ما شهروندان تنیانی خواستار استقلال این شهر از شهرستان صومعه سرا با توجه به قابلیتهای ویژه آن هستیم

 7. زهرا

  کار خوبیه !
  ولى باید دید میتونه؟؟؟
  ایشالا که موفق باشه
  تنیان قابلیتشو داره

 8. آشنای غریب

  استقلال از صومعه سرا؟؟
  هه هه…
  بابا جان گفتن شهر تنیان
  نگفتن شهرستان که اینطور ذوق کردین…
  تازه صومعه سرا خودش هنوز یه دهستان بزرگه….
  برادر … عزیز مگه بخاطر جمعیت میشه حدود کشوری رو تغییر داد؟؟!!!!
  منطقه ای که هنوز برقش مشکل داره هنوز راه و جاده درست به گوراب و صومعه سرا نداره چطور میتونه شهر بشه
  ضمنا اونجا اینقدر درگیری هست که سر اینکه دهیاریشون کجا بنا بشه درگیرن بعد میخواین شهر بشه و شهرداری توش بزنین؟؟
  لابد قرق محله ایها میگن باید اینجا باشه سیاخانیا میگن اونجا نارنج پره ایها مین اینجا…
  تازه اگه رشتپلنگاه و … اعتراضی نکنن

 9. نرگس تنیان

  سلام فامیلی من تنیان ما اصلیتمون میرسه به اراک ودرحال حاضر ساکن تهران هستیم همیشه نام خانوادگی ما خیلی درایران کم به گوش میرسه .من چند وقته که متوجه وجود روستایی به اسم تنیان در قسمت شمال کشور شدم حالا واقعا میخوام بدونم که اصلیت ما شمالی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 10. حسين

  قابل توجه یکی از دوستان که فرمودن اول باید بخش بشه بعد بشه شهر اینطور نیست اول شهر بعد بخش طبق تقسیمات کشوری و جغرافیایی

 11. میثم کهنسال

  سلام .لطفا توهم نزنید …..

 12. میثم کهنسال

  Slam.lotfan vahdeh bahid alaki nadid

 13. میثم کهن سال

  سلام لطفا به مردم وحده بعید الکی ندین

ارسال دیدگاه

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به آژانس خبری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی