Page Info
Google PageRank Checker Powered by MyPagerank.Net
کد خبر: 16525
شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۲:۱۹ ب.ظ
قابل توجه اداره راه صومعه سرا
رییس اداره راه پاسخگوی این فاجعه انسانی خواهند بود؟
a2321
محور صومعه سرا به ضیابر و پونل بی شک یکی از پرحادثه ترین مسیرهای شهرستان صومعه سراست و کم کاری مسئولین در قبال این موضوع پذیرفتنی نیست!

خبرگزاری صومعه سرا: کشور ما در دنیا از نظر میزان تصادف آمار بالایی را به خود اختصاص داده و استان گیلان نیز در کشور آمار بسیار بالایی در این خصوص دارد و باز جالب اینکه شهرستان صومعه سرا نیز در استان حائز آمار قابل توجهی در این موضوع است و این مطلب قطعاً نشاندهنده وخامت اوضاع در این شهرستان است!

در میان راههای صومعه سرا نیز بی شک مسیر صومعه سرا به ضیابر و پونل یکی از پرخطر ترین مسیرها محسوب میشود که به دلیل حجم آمد و شد و نداشتن جدا کننده امکان بروز حوادث مرگبار در این محور بسیار زیاد است.

این مسیر که به عنوان جاده ترانزیتی شهرستان نیز شناخته میشود اینروزها به دلیل بهره برداری مسیر جدید سراوان رشت به فومن و صومعه سرا و تالش و آستارا از تردد قابل توجهی هم برخوردار شده بر خلاف شهرستانهای دیگر این مسیر نظیر فومن، تالش و آستارا به دلیل کم کاریهای مشخص تا کنون نه اقدامی برای عریض کردن مسیر و نصب جدا کننده و یک طرفه شدن مسیر انجام داده و نه گویا چندان رغبتی هم برای انجام اینکار وجود دارد!

در حال حاظر شهرستان تالش و آستارا این بستر را تا حدود زیادی مناسب سازی کرده اند و شهرستان فومن نیز با اینکه مدت زمان زیادی از بهره برداری مسیر سراوان به فومن نمیگذرد اما مشخصاً مشغول انجام این تغییرات و مناسب سازی مسیر است.

و این در حالیست که در صومعه سرا در پهنه ای به اندازه مسیر فومن تا صومعه سرا و صومعه سرا تا رضوانشهر این مسیر بلاتکلیف و سرشار از حادثه است و ماه و حتی هفته ای نیست که خبری دلخراش از این مسیر پر خطر به گوش مردم نرسد!

اینکه چقدر باید شاهد حوادث دلخراش در این مسیر پرحادثه برای مردم شهرستان باشیم مشخص نیست اما آنچه بیش از هر زمان مشخص است لزوم احساس مسئولیت مسئولین شهرستان بخصوص مسئول اداره راه و شهر سازی و مدیر کل مربوطه برای سامان دادن به این مسیر و ارزش قائل شدن برای جان مردم است که امیدواریم این چنین باشد.

منتظر گزارشهای بعدی ما هم در این زمینه باشید…

a2321
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

نظرات بینندگان خبرگزاری : ۵

 1. حسن

  من هر روز این مسیر میرم تا چوکا جوان مردم کف این خیابان پرپر میشه اینا فقط فکر حقوق سرماهشون……….

 2. ناشناس

  از کوزه همان تراود که دراوست ، از این آقایان بیشتر از این بر میاد؟

 3. محمد

  این آقا در حد راننده اداره هم نیست وهمش داره مردم رو علاف میکنه

 4. پرهام

  خانعلی زاده فقط به صندلی خودش چسبیده .مگه کسی که متعهد نیست نسبت به کار مگه میشه انتظار بیش از این داشت

 5. صدیق

  ااز ادم مثل رییس راه داری صو معه سرا که سواد تجربه کافی ندارد بیشتر از این انتظار نمیرود

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی