Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22614
پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۰۹:۴۱ ق.ظ
سالن سینما در صومعه‌سرا به بهره برداری می رسد
به گزارش خبرنگار واران خبر، مهندس علی فتح اللهی امروز در آیین افتتاح سینما سلام در سالن فارابی  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا با بیان اینکه هر کسی را نمی توان هنرمند نامید، گفت: هنر سینما در فطرت انسان و افرادی که تمایل به این کار دارند نهادینه شده است. وی با بیان […]

به گزارش خبرنگار واران خبر، مهندس علی فتح اللهی امروز در آیین افتتاح سینما سلام در سالن فارابی  اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه سرا با بیان اینکه هر کسی را نمی توان هنرمند نامید، گفت: هنر سینما در فطرت انسان و افرادی که تمایل به این کار دارند نهادینه شده است.

وی با بیان اینکه اگر بستر فراهم شود مردم علاقه مند به سینما و هنر هستند، افزود: کشور ما از غنای فرهنگی بالایی برخوردار است و در تاریخ ما احترام به فرهنگ وجود دارد.

فرماندار صومعه سرا با تاکید بر داشتن سالن سینمای رسمی در شهرستان،  گفت: هنرمند نیاز به توجه دارد، پانتومیم کلام ندارد اما مفهومی را که می تواند به مخاطب القا کند ده ها تریبون هم ای نتوانایی را شاید نداشته باشند.

فتح اللهی با بیان اینکه در سال ۹۶ سالن سینما در صومعه سرا به بهره برداری می رسد، تصریح کرد: مردم از اینکه در کارهای فرهنگی و هنری مشارکت داشته باشند، خوششان می آید.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی