Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22796
چهارشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۶ | ۱۵:۵۵ ب.ظ
شعر دلخوش برای پزشکیان نائب رئیس مجلس
به گزارش واران خبر : دلخوش در هنگام بررسی لایحه موافقت نامه همکاری در زمینه پیشگیری و واکنش به شرایط اضطراری در دریای خزر، در حال بیان اخطاری در مورد این لایحه بود ولی اطراف پزشکیان نایب رییس اول مجلس و رییس ساعاتی از جلسه علنی امروز – چهارشنبه – در جایگاه هیات رییسه بسیار شلوغ […]

به گزارش واران خبر : دلخوش در هنگام بررسی لایحه موافقت نامه همکاری در زمینه پیشگیری و واکنش به شرایط اضطراری در دریای خزر، در حال بیان اخطاری در مورد این لایحه بود ولی اطراف پزشکیان نایب رییس اول مجلس و رییس ساعاتی از جلسه علنی امروز – چهارشنبه – در جایگاه هیات رییسه بسیار شلوغ بود و شماری از نمایندگان مشغول صحبت با وی بودند. بنابراین ،نماینده صومعه سرا نتوانست اخطار خود را بیان کند.
دلخوش چندین بار از پزشکیان خواست اخطار وی را استماع کند اما اطراف پزشکیان بیش از حد شلوغ بود، پس از چند لحظه نماینده صومعه سرا خطاب به مسعود پزشکیان نایب رییس مجلس با لبخند گفت: شما مرا مجبور می کنید که این اشعار را بخوانم.
وی فی البداهه این شعر را برای پزشکیان خواند: «با عرض ادب پزشک خوش نام، ای مرهم زخم و دیده جان، دور و بر تو چنان شلوغ است، انگار صف پنیر و دوغ است».
پس از خواندن این شعر، نایب رییس اول مجلس با لبخندی از کاظم دلخوش خواست که اخطار خود را بیان کند و از نمایندگانی که اطراف وی در جایگاه هیات رییسه مجلس حضور داشتند درخواست کرد که به صندلی های خود مراجعه کنند.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی