Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22048
شنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۵ | ۱۵:۰۰ ب.ظ
شهدای مدافع حرم فداکاری کردند تا کسی جرأت جسارت به ایران را نداشته باشد
عبدالله پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به همراه معاونین خود روز جمعه ۱۴ آبان با حضور در منزل شهید مدافع حرم “محمد اتابه”با خانواده شان دیدار کرد. مدیرکل بنیاد شهید گیلان در این دیدار با تاکید بر رشادت های فرزندان ایران در مبارزه با نیروهای تکفیری داعش گفت: آنچه که نسل […]

عبدالله پاکاری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان به همراه معاونین خود روز جمعه ۱۴ آبان با حضور در منزل شهید مدافع حرم “محمد اتابه”با خانواده شان دیدار کرد.
مدیرکل بنیاد شهید گیلان در این دیدار با تاکید بر رشادت های فرزندان ایران در مبارزه با نیروهای تکفیری داعش گفت: آنچه که نسل جوان ما را از دیگر جوانان دنیا متمایز می کند روحیه استشهادی و بصیرت و معرفت است که باعث می شود در دفاع از آرمانهای اسلام ناب محمدی (ص) سر از پا نشناسند و به آرزوی دیرینه خود یعنی شهادت دست یابند.
وی با اشاره به تحولات منطقه افزود: اینکه میبینیم در سوریه نیروهای خودی پیروز میدان میشوند و نیروهای تکفیری روز به روز ضعیف تر میشوند همه از برکت خون این شهدا است و همین روحیه باعث شده تا استکبار جهانی به تکاپو بیفتد تا راهی برای نجات خود بیابد.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گیلان با بیان اینکه کسانی که در راه خدا از جان خود می گذرند ، هیچگونه وابستگی و تعلق خاطر بدنیا ندارند افزود: مطمئنا این شهید بزرگوار الگوی زندگی خود را سیره اهل بیت (ع) قرار داده و با شهادتش به دیگران درس زندگی آموخت.
وی در این دیدار با اشاره به اینکه شهدای مدافع حرم فداکاری کردند تا کسی جرأت جسارت به کشور ما را نداشته باشد، گفت: شهدای مدافع حرم با فداکاری و رشادت‌های خود در آن مناطق جلوی پیشروی داعشی‌ها، تکفیری‌ها و القاعده که هدف آنان از بین بردن ریشه تشیع است را گرفتند.
پاکاری خطاب به خانواده شهید اتابه با بیان اینکه تحمل شهادت این عزیز برای شما بسیار سخت است اما شما تحمل این سختی را دارید افزود: شهدا شفاعت‌کننده ما و موجب عزت ما هستند و باید به خانواده شهدا خدمت کنیم لذا ما هر کاری انجام دهیم جبران کار آنها نمی‌شود و جانفشانی شهدای مدافع حرم درحفظ امنیت حرم معصومین در سوریه را از با ارزش ترین کارها دانست.
گفتنی است پاسدار رشید اسلام، محمد اتابه جانشین گردان حضرت رسول (ص)، در حین درگیری در حومه‌ی حلب سوریه در اثر اصابت خمپاره به شهادت رسید.
شهید اتابه، متولد سال ۱۳۶۶ شهرستان صومعه‌سرا است و از وی یک پسر ۲ ساله به نام امیررضا به یادگار مانده است.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی