Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22305
پنج شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۵ | ۲۳:۴۱ ب.ظ
شهردار صومعه سرا باید پاسخگوی هرگونه نابسامانی در حوزه شهری شود
واران خبر: حسین اسماعیل پور در جلسه شورای ترافیک که در دفتر فرمانداری شهرستان صومعه سرا برگزار شد با اشاره به افزایش میزان تصادفات منجر به در این شهرستان، اظهار کرد: باید افزایش میزان تصادفات در شهرستان صومعه سرا علت یابی شود. وی با تأکید بر انجام کار، کارشناسی از سوی مسئولان مربوطه در این […]

واران خبر: حسین اسماعیل پور در جلسه شورای ترافیک که در دفتر فرمانداری شهرستان صومعه سرا برگزار شد با اشاره به افزایش میزان تصادفات منجر به در این شهرستان، اظهار کرد: باید افزایش میزان تصادفات در شهرستان صومعه سرا علت یابی شود.
وی با تأکید بر انجام کار، کارشناسی از سوی مسئولان مربوطه در این زمینه، افزود: متاسفانه وقوع یک حادثه رانندگی بسیاری از دستگاه ها اعم از بهداشت و درمان، بیمارستان، اورژانس ، بهزیستی و… را درگیر کرده و خسارات جبران ناپذیری برای فرد و جامعه به همراه دارد.
فرماندار صومعه سرا با بیان اینکه هنوز تحلیل درستی از علت وقوع این حوادث در شهرستان وجود ندارد، گفت: با توجه به اینکه میزان آگاهی مردم شهرستان در همه زمینه ها به ویژه حوزه راهنمایی و رانندگی بسیار بالا بوده باید به دنبال علت دیگری در خصوص بروز حوادث رانندگی باشیم.
وی با اشاره به اینکه حوزه روستایی در بحث ترافیک و تلفات انسانی بیش از حوزه شهری درگیر است، خاطرنشان کرد: قطعا وجود برخی نواقص سبب ایجاد این حوادث بوده که باید مورد توجه مسئولان قرار گیرد.
اسماعیل پور در ادامه از بخشداران و مسئولان راهداری شهرستان درخواست کرد تا با بازدید میدانی نقاط حادثه خیز در سطح روستاها را شناسایی و در جهت رفع آن اقدام شود.
وی همچنین به ابتر ماندن بسیاری از مصوبات شورای ترافیک از سوی شهرداری و شهردار شهر صومعه سرا اشاره و تأکید کرد: شهردار صومعه سرا باید پاسخگوی بروز هرگونه نابسامانی در حوزه شهری باشد.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی