Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22853
چهارشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۷:۵۸ ب.ظ
صومعه سرا در جایگاه دوم سرانه فضاهای ورزشی گیلان
جمشید رستگار اظهار کرد: جایگاه شهرستان صومعه سرا با احداث ۴ سالن در دست ساخت در رتبه دوم سرانه فضاهای استان گیلان تثبیت می شود. رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان صومعه سرا افزود: با مساعدت ویژه نماینده صومعه سرا در مجلس و جذب اعتبارات لازم برای ورزش شهرستان، ۴ سالن نیمه کاره در گوراب زرمیخ، کلسر، چمثقال […]

جمشید رستگار اظهار کرد: جایگاه شهرستان صومعه سرا با احداث ۴ سالن در دست ساخت در رتبه دوم سرانه فضاهای استان گیلان تثبیت می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان صومعه سرا افزود: با مساعدت ویژه نماینده صومعه سرا در مجلس و جذب اعتبارات لازم برای ورزش شهرستان، ۴ سالن نیمه کاره در گوراب زرمیخ، کلسر، چمثقال و واقعه دشت در دست احداث است که با تکمیل آنها سرانه ورزشی شهرستان بهبود می یابد.

وی گفت: ۱۸ سالن ورزشی در صومعه سرا در حال بهره برداری است که سالن ورزشی شهرک اباتر به مساحت ۱۲۹۱ مترمربع و خانه کشتی جهان پهلوان تختی صومعه سرا به مساحت ۷۴۱ مترمربع در یک سال گذشته به سالن های موجود اضافه شده است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان صومعه سرا درخصوص زمین های ورزشی گفت: ۴۵ زمین ورزشی در صومعه سرا و بخشهای تابعه موجود می باشد که از این تعداد ۲۳ زمین دارای سندبنام وزارت ورزش و جوانان و ۲۲ زمین هم بدون سند است .

وی در پایان خاطرنشان کرد: برای احداث چمن مصنوعی در مجموعه ورزشی تختی، احداث جایگاه تماشاگران در سالن های تنیان و طاهرگوراب و نیز احداث سالن ورزشی در بهمبر اعتبار لازم توسط کمیته برنامه ریزی شهرستان مصوب شده است.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی