Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22466
پنج شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۵:۲۸ ق.ظ
صومعه‌سرا میزبان برگزاری مسابقات استانی سرود و تئاتر
پرویز امیدی در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر با بیان اینکه سی‌وپنجمین دوره مسابقات فرهنگی، هنری، قرآن و احکام در بخش آموزشگاهی و شهرستانی برگزار شد، اظهار داشت: مراحل آموزشگاهی این مسابقات در آذرماه و مرحله شهرستانی در اسفندماه برگزار شد. وی افزود: مرحله شهرستانی مسابقات در قالب رشته‌های  قرآنی، قرائت، حفظ، احکام، صحیفه سجادیه، […]

پرویز امیدی در گفت‌وگو با خبرنگار واران خبر با بیان اینکه سی‌وپنجمین دوره مسابقات فرهنگی، هنری، قرآن و احکام در بخش آموزشگاهی و شهرستانی برگزار شد، اظهار داشت: مراحل آموزشگاهی این مسابقات در آذرماه و مرحله شهرستانی در اسفندماه برگزار شد.

وی افزود: مرحله شهرستانی مسابقات در قالب رشته‌های  قرآنی، قرائت، حفظ، احکام، صحیفه سجادیه، درس هایی از قرآن و حفظ عمومی و در رشته های هنری شامل سرود، تئاتر، داستان، مقاله پژوهشی، وبلاگ، نشریه الکترونیکی بود.

معاون پرورشی و تربیت بدنی صومعه سرا با بیان اینکه مسابقات در دو بخش حضور و غیر حضوری برگزار شد،گفت: مساباقت در مدرسه فاطمیه به صورت حضوری و بخش سرود و تئاتر هم در کانون شهید بهشتی برگزار شد.

امیدی با اشاره به اینکه در مرحله آموزشگاهی بالغ بر ۹ هزار دانش آموز و بعد از داوری در مرحله شهرستانی یک هزار نفر حضور داشتند، تصریح کرد:  کسانی که رتبه اول هر رشته را کسب کردند به مرحله استانی راه یافتند.

وی با بیان اینکه مراحل استانی کمسابقات از ۲۱ اسفند ماه در رشته های قرآنی، مداحی و … به میزبانی خمام آغاز شد و تا ۲۵ اسفند ادامه داشت، خاطرنشان کرد: متعاقبا در سال ۹۶ از ۱۹ فروردین آغاز می شود و تا چهارم اردیبهشت ادامه دارد.

معاون پرورشی و تربیت بدنی خاطرنشان کرد: بلافاصله از ۵  اردیبهشت مسابقات سرود و تئاتر استانی به میزبانی شهرستان صومعه سرا آغاز و مسابقات ادبی هم در دیگر شهرستان ها برگزار می شود.

امیدی اظهار داشت: مراحل کشوری مسابقات از اواخر تیرآغاز می شود و تا پایان شهریور ادامه دارد.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

نظرات بینندگان خبرگزاری : ۱

  1. لاک

    توسعه ماسال هر روز بیشترمیشود. فومن در حال گسترش شهری است. دراندک زمانی کلوچه فومن صومعه سرا را تسخیر می کند. اما شهرداری ما قادر نیست چندمتر جلوتر برود. توسعه گوراب زرمیخ چنداین برابر از مرکزشهرستان بوده و توسعه شهری پیدا کرده

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی