Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22806
دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶ | ۱۶:۱۵ ب.ظ
صومعه سرا در زمینه اشتغال پایدار با مشکل مواجه است
به گزارش واران خبر : فرماندار صومعه سرا در این جلسه با اشاره به درپیش بودن پنجم مرداد ماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی به امامت مرحوم آیت الله طالقانی ،گفت؛ اثرات نهاد مقدس همچون نماز جمعه که مولود انقلاب اسلامی است بر کسی پوشیده نیست و یکی […]

به گزارش واران خبر : فرماندار صومعه سرا در این جلسه با اشاره به درپیش بودن پنجم مرداد ماه سالروز اقامه اولین نماز جمعه در کشور پس از پیروزی انقلاب اسلامی به امامت مرحوم آیت الله طالقانی ،گفت؛ اثرات نهاد مقدس همچون نماز جمعه که مولود انقلاب اسلامی است بر کسی پوشیده نیست و یکی از اهداف تشکیل این جلسه شورای اداری نیز مناسبت  پنجم مرداد و گرامیداشت آن است.

وی بر لزوم برنامه ریزی مدون در جهت برگزاری برنامه های مختلف در دهه کرامت تاکید کرد و افزود؛ اشاعه فرهنگ ناب اسلامی در جامعه جز با ترویج سبک زندگی و سجایای اخلاقی ائمه اطهار و خاندان پاک پیغمبر امکان پذیر نیست.

رییس شورای اداری شهرستان صومعه سرا از حرکت مثبت و رو به جلوی ادارات ، بانک ها، موسسات  و نهادهای شهرستان صومعه سرا ابراز خرسندی کرد و اظهار داشت، خوشبختانه  در حال پشت سر گذاشتن فصل زراعی موفقی هستیم که کمترین مشکلات و تنش های آبی را داشته است.

فتح اللهی از برگزاری جلسات مختلف در راستای توسعه شهرستان و اشتغال خبر داد و اظهار کرد؛ مدیران کل ، اعضای شورای تامین، امامان جمعه و بویژه دکتر دلخوش نماینده شهرستان صومعه سرا همراهی خوب و موثری را در مسیر راه توسعه دارند که جای قدردانی وتشکر دارد.

وی افزود، در شهرستان صومعه سرا بیش از ۷۰ کمیسیون و کارگروه وجود دارد که در هرکدام مشکلات مربوط به آن حوزه مطرح و راهکارهای مختلف در جهت حل مشکلات ارائه می گردد که مهمترین آنها در جهت بررسی موانع تولید و پیشرفت ، مشکل اشتغال و رشد اقتصاد منطقه است.

فرماندار صومعه سرا از جلسه اخیر فرمانداران در سازمان مدیریت و برنامه ریزی سخن گفت و افزود، خوشبختانه شهرستان ما شرایط خوبی را نسبت به شهرستانهای همجوار دارد ولی در زمینه هایی نظیر اشتغال پایدار نیز مشکلاتی وجود دارد که ضرورت کار بیشتر را می طلبد.

رییس شورای اداری شهرستان صومعه سرا با بیان اینکه حضور مسئولین بدون مردم شکل و معنی خودرا از دست می دهد افزود ؛ ما بعنوان خدمتگزاران مردم هستیم و باید همواره در جهت رعایت حرمت مردم  قدم برداریم واز رفتار بد، عدم در دسترس بودن و به زحمت انداختن مراجعین بپرهیزیم و خویشتن داری را سرلوحه رفتارمان با مردم قرار دهیم.

نماینده عالی دولت در شهرستان از لازم الاجرا بودن و ضرورت پیگیری و اجرای مصوبات کمیته ها و کمیسیون ها توسط ادارات سخن گفت و اظهار کرد؛ حضور مسئولین در مراسمات و برنامه های مختلف شهرستانی بسیار مهم است و میتوان در این برنامه ها با مردم رودر رو صحبت کرد و در میان مردم بود.

فتح اللهی افزود؛ در دستگاهها کارهای خوبی انجام می شود ولی متاسفانه انعکاس آن جهت آگاهی مردم ضعیف است که میتوان از طریق تقویت روابط عمومی و استفاده از ظرفیت خبرنگاران عملکرد خود را به نمایش عموم گذاشت.

وی با بیان اینکه در بازدیدهای پروژه محور حتما رییس اداره مربوطه باید حضور داشته باشد خاطر نشان کرد؛ در تقسیم اعتبارات و بودجه نشستهای تخصصی  و مجزا در حال برگزاری است و ملاک تخصیص اعتبار بررسی و تصمیم گیریها در این نشست ها ودر نهایت کمیته برنامه ریزی شهرستان خواهد بود.

رییس شورای اداری شهرستان صومعه سرا باورهای فرهنگی و اعتقادی را ضمانت کشور و انقلاب دانست و عنوان کرد؛ افراد ضمن کسب علم و تخصص باید تعهد نیز داشته باشند و این تعهد از طریق تقویت باورهای دینی، فرهنگی و انقلابی بدست خواهد آمد.

فرماندار صومعه سرا  هنرمندان و ورزشکاران شهرستان را افتخارات و سرمایه کشور دانست وافزود؛ انتخاب آقای حاج ملک بعنوان سه داور برتر کشور یکی از همین افتخارات است که این موفقیت راصمیمانه به ایشان تبریک می گوییم .

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی