Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 23048
دوشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۶ | ۱۹:۳۳ ب.ظ
صومعه سرا در عرصه کشاورزی حرفهای زیادی برای گفتن دارد/ فقط ارائه طرح کافی نیست
به گزارش واران، اکبر اولیایی معاون فرماندار صومعه سرا در جلسه ستاد ساماندهی جوانان ضمن اهمیت قرار دادن مسئله ازدواج و اشتغال جوانان اظهار داشت: باید قدر جوانان را که بعنوان نیروهایی با توان بالقوه و بالفعل در نظام جمهوری اسلامی ایران هستند را بدانیم. وی افزود: باید در این راستا درست و دقیق برنامه […]

به گزارش واران، اکبر اولیایی معاون فرماندار صومعه سرا در جلسه ستاد ساماندهی جوانان ضمن اهمیت قرار دادن مسئله ازدواج و اشتغال جوانان اظهار داشت: باید قدر جوانان را که بعنوان نیروهایی با توان بالقوه و بالفعل در نظام جمهوری اسلامی ایران هستند را بدانیم.

وی افزود: باید در این راستا درست و دقیق برنامه ریزی کنیم واز این فرصتها در جهت بهبود وضعیت کنونی و اشتغال جوانان بهره ببریم.

اکبر اولیایی با بیان اینکه وضعیت اشتغال و ازدواج در قبل از انقلاب نیز بدان پرداخته شده است اما بعد از جنگی که بر ما تحمیل شد خرابی ها و کاستی هایی در کشور بوجود آمده که چندین و چند سال طول می کشد تا جبران شوند تصریح کرد: تلاش همه ما و مسئولان اجرایی در این راستا باشد که از پتانسیلهای که در جوانان پر نشاط و توانمند مان وجود دارد بهره گیریم زیرا چرخ اصلی نظام بر بازوان توانمند همین جوانان است که می چرخد.

معاون فرماندار ضمن اشاره به بیانات مقام معظم رهبری بر این امر و دغدغه ایشان در بحث اشتغال و ازدواج جوانان عنوان کرد: سیزده دستگاه اجرایی برای ساماندهی این امر مشخص شده و استفاده از این فرصتها و تقویت نقاط قوت طرح های ارائه شده و و رسیدگی به نقاط ضعف ، آنها از وظایفی است که دستگاه هایی اجرایی باید برای آن وقت گذاشته و مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد.

اولیایی گفت: در بحث کشاورزی شهرستان صومعه سرا حرف های زیادی برای گفتن دارد و در بحث مشاغل خانگی و دامداری و ترویج کشاورزی و حتی پرورش گل و گیاه بستر مناسبی فراهم است که اگر تخصصی بدان پرداخته شود چه بسا می تواند شهرستان ما قطب بزرگی برای تولید و اشتغال خانگی باشد.

معاون فرماندار صومعه سرا در پایان با تاکید بر اینکه فقط ارائه طرح کافی نیست اظهار داشت: باید کارشناسانه و با مطالعه و نظارت بر اجرای دقیق، طرح ها آسیب شناسی شده و طی حرکت در این مسیر و اجرای طرح ایرادات خود را نشان داده و طی جلسات متعدد و پیگیری های دقیق و اصولی گام های محکم و استواری در این زمینه برداشته شود.

انتهای پیام/

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی