Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22232
چهارشنبه ۸ دی ۱۳۹۵ | ۲۱:۲۲ ب.ظ
عقد قرارداد دخاینات گیلان با آلمان و ایتالیا
به گزارش خبرنگار واران خبر،  کامبیز عیدیان، مدیر عامل شرکت دخانیات گیلان امروز در نخستین همایش ترویج و توسعه کشت توتون در سالن جلسات فرمانداری صومعه سرا با بیان اینکه توتون مرغوب در صومعه‌سرا کشت و در سیگارها استفاده می‌شود، اظهار داشت: روسیه که در همسایگی ما است، دومین کشور استفاده کننده از توتون در […]

به گزارش خبرنگار واران خبر،  کامبیز عیدیان، مدیر عامل شرکت دخانیات گیلان امروز در نخستین همایش ترویج و توسعه کشت توتون در سالن جلسات فرمانداری صومعه سرا با بیان اینکه توتون مرغوب در صومعه‌سرا کشت و در سیگارها استفاده می‌شود، اظهار داشت: روسیه که در همسایگی ما است، دومین کشور استفاده کننده از توتون در دنیا می‌باشد.

وی با بیان اینکه اقتصاد مقاومتی به هیچ عنوان عملی نمی‌شود مگربا تولید داخلی ، افزود: در گذشته، کشت توتون با معضلاتی در گیلان روبه رو بود که اکثر کشتکاران توتون به کشت کاران کیوی تبدیل شدند.

مدیرعامل شرکت دخانیات گیلان با اشاره به عقد قرار داد این شرکت با ایتالیا و آلمان، گفت: با عقد این قرار داد به عنوان بزرگترین شرکت فناوری در کل خاورمیانه تبدیل می‌شویم.

عیدیان با بیان اینکه باید در این راستا کشت توتون در گیلان افزایش پیدا کند، تصریح کرد:شرکت دخانیات در سال اول کشت توتون، کشاورزان را حمایت می‌کند.

وی با بیان اینکه بحث توتون در گیلان سود خوبی دارد ،خاطرنشان کرد: اگر برنامه‌ریزی دقیقی انجام شود و جهاد کشاورزی، محیط زیست و فرمانداری همکاری کنند، یک صادرات خوبی از این شهرستان به کشورهای دیگر خواهیم داشت.

 

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی