Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22317
سه شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۰:۰۶ ق.ظ
فروش جنگ ستارگان جدید از مرز یک میلیارد دلار گذشت
فقط یک ماه از اکران جدیدترین فیلم در مجموعه‌ی بزرگ «جنگ ستارگان» (Star Wars) گذشته است و این فیلم توانسته هم در ایالات متحده و هم در دنیا، فروشی شگفت‌انگیز از خودش به جای بگذارد. فیلم Rogue One: A Star Wars Story دیروز فروش‌اش از یک میلیارد دلار در تمام دنیا گذشت و توانست به […]

فقط یک ماه از اکران جدیدترین فیلم در مجموعه‌ی بزرگ «جنگ ستارگان» (Star Wars) گذشته است و این فیلم توانسته هم در ایالات متحده و هم در دنیا، فروشی شگفت‌انگیز از خودش به جای بگذارد. فیلم Rogue One: A Star Wars Story دیروز فروش‌اش از یک میلیارد دلار در تمام دنیا گذشت و توانست به چهارمین فیلم پرفروش دیزنی در سال ۲۰۱۶ تبدیل شود.

 

فیلم Rogue One که در اواسط ماه دسامبر سال ۲۰۱۶ اکران شد، در حال حاضر فروش‌اش در ایالات متحده به ۵۱۲٫۲ میلیون دلار رسیده است و در مجموع، ۱٫۰۱۱ میلیارد دلار فروش داشته است. این قسمت از مجموعه‌ی جنگ ستارگان با کنار زدن دو فیلم «در جستجوی دوری» و «کاپیتان امریکا: جنگ داخلی» که به ترتیب فروشی ۴۸۶ و ۴۰۸ میلیون دلاری داشته بودند، موفق‌ترین فیلم سال ۲۰۱۶ در ایالات متحده شده است. فیلم‌های کاپیتان امریکا، در جستجوی دوری و زوتوپیا هر سه فروش‌‌شان از مرز یک میلیارد دلار گذشته است. فیلم «کتاب جنگل» هم با فروش ۹۶۶٫۶ میلیون دلاری، به این فیلم‌ها نزدیک شده و از ساخته‌های پرفروش هالی‌وود در سال گذشته‌ی میلادی است.

موفقیت بسیار خوب فیلم Rogue One بی‌شباهت به قسمت هفتم مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان نیست. فیلم Star Wars: The Force Awakens که در سال ۲۰۱۵ اکران شد، توانست در امریکای شمالی ۹۳۶ میلیون دلار بفروشد و هم‌چنین در مجموعه ۲٫۰۶۸ میلیارد دلار فروش داشته باشد. یک موضوع بسیار قابل توجه است: اینکه تمام فیلم‌های پرفروش یکی دو سال اخیر، از کاپیتان امریکا گرفته تا جنگ ستارگان و در جستجوی دوری، همگی ساخته‌ی دیزنی هستند.

منبع:

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی