Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22722
یکشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۳:۰۳ ب.ظ
فریاد آزادیخواهی مظلومان جهان در روز قدس به گوش جهانیان می رسد
به گزارش واران خبر : فرماندار صومعه سرا با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس در حمایت از مظلومین جهان بویژه مردم فلسطین گفت: امروز نیز نگاه تکفیری ، صهیونیستی  که برای رسیدن به اهداف پوچ خود از هیچ مسیری دریغ نمی کنند در برخی نقاط جهان پدید آمده که با حضور مردم همیشه  در صحنه […]

به گزارش واران خبر : فرماندار صومعه سرا با اشاره به اهمیت روز جهانی قدس در حمایت از مظلومین جهان بویژه مردم فلسطین گفت: امروز نیز نگاه تکفیری ، صهیونیستی  که برای رسیدن به اهداف پوچ خود از هیچ مسیری دریغ نمی کنند در برخی نقاط جهان پدید آمده که با حضور مردم همیشه  در صحنه در روز جهانی قدس و اعلام انزجار آنها از ستمگران و ظالمان جهان ، چهره پلیدشان نمایان خواهد شد.

فرماندار صومعه سرا بر لزوم تلاش مدیران و دستگاهها برای ایجاد بستر مناسب جهت حضور مردم در راهپیمایی روز قدس تاکید وخاطر نشان کرد: مشارکت وحضور مردم در تمامی صحنه ها از پیروزی انقلاب تا کنون چشمگیر و پر رنگ بوده واین نشان از عشق و علاقه مردم به انقلاب و کشور شان است.

سرگرد جلیل قاسمی جانشین سپاه ناحیه شهرستان صومعه سرا نیز در این جلسه اظهار کرد: روز جهانی قدس یکی از ابتکارات و خلاقیت های زیبای امام خمینی (ره) بود.

جانشین فرمانده سپاه ناحیه صومعه سرا با اشاره به گرامیداشت این روز بزرگ و راهپیمایی روز جهانی قدس سال های گذشته در شهرستان، گفت: امسال نیز همانند سال های گذشته و براساس برنامه ریزی های انجام شده راهپیمایی روز جهانی قدس در پنج منطقه شهرستان صومعه سرا برگزار می شود.

وی بخش مرکزی، تولمات، گوراب زرمیخ، طاهرگوراب و ضیابر را از جمله این پنج منطقه عنوان و خاطرنشان کرد: در بخش مرکزی و گوراب زرمیخ به دلیل برگزاری نمازجمعه شروع راهپیمایی از ساعت ۱۱ صبح و در سه منطقه دیگر از ساعت ۱۰ صبح روز آخرین جمعه ماه مبارک رمضان درنظر گرفته شده است.

در ادامه وظایف هر دستگاه جهت برگزاری هرچه باشکوهتر راهپیمایی روز جهانی قدس مشخص گردید.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی