Page Info
Google PageRank Checker Powered by MyPagerank.Net
کد خبر: 10733
شنبه 9 نوامبر 2013 | 09:52 ق.ظ
نمایندگان محترم مجلس گیلان، قاسم رمضانپور نرگسی اینروزها کجاست؟
  خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): دکتر قاسم رمضانپور نرگسی شاید از معدود نخبگان سیاسی و اجتماعی گیلان باشد که در کنار شخصیت سیاسی دارای شخصیت علمی شاخص و ویژه نیز میباشد و به دلایل زیادی از مهمترین شخصیتها و نخبگان سیاسی استان گیلان بوده اند، اما این نخبه سیاسی و شخصیت شناخته شده گیلانی اینروزها کجاست؟ […]

 

خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): دکتر قاسم رمضانپور نرگسی شاید از معدود نخبگان سیاسی و اجتماعی گیلان باشد که در کنار شخصیت سیاسی دارای شخصیت علمی شاخص و ویژه نیز میباشد و به دلایل زیادی از مهمترین شخصیتها و نخبگان سیاسی استان گیلان بوده اند، اما این نخبه سیاسی و شخصیت شناخته شده گیلانی اینروزها کجاست؟

به گزارش مشترک فعالان رسانه‌ای گیلان و کانون فعالان خبری صومعه سرا، فرصتها یکی پس از دیگری برای گیلان از دست میرود و خواب غفلت نمایندگان و نخبگان سیاسی فعال گیلان همچنان ادامه دارد.

در شرایطی که گیلان از نبود مدیران ارشد بومی و توانمند در سطح کشور و استان رنج میبرد چرا باید پتانسیلهایی چون قاسم رمضانپورهمچنان در حاشیه بمانند و کرسی مدیران ارشد کشور که در اختیار گیلانیان مختلف قرار میگیرد گاه بدلیل عدم توانایی لازم دوباره دست به دست مدیران دیگر و غیر گیلانی میچرخد.

حالا کار بجایی رسیده که رسانه های گیلان باید نسبت به بی تفاوتی معانادار عده ای نسبت به اوضاع گیلان هشدار دهند! به راستی چرا حتی اگر بحث بر روی کار آمدن یک گیلانی توانمند حتی در پستهای کشوری و حتی استان دیگر باشد صدای ناهمگون بحث برانگیز ضد گیلانی اول از داخل استان شنیده میشود؟

چرا گیلان مامن افرادی گاهاً حتی غیر بومی و غیر مردمی شده که وظیفه اصلیشان پایین کشیدن گیلانیان توانمند از مسندهای گوناگون و سپردن این کرسی ها به غیر گیلانی ها شده است؟ حالا که در گذر زمان به صدمین روز آغاز بکار دولت جدید نزدیک میشویم بد نیست بیاندیشیم که سهم امروز گیلان از مدیران ارشد کشوری چقدر است؟

متاسفانه امروز شرایط حتی به گونه ای شده که صرفاً داشتن یک استاندار بومی دغدغه مردم و متولیان اجرایی استان است و به غیر از یکی دو پست کشوری، مدیران ارشد کشوری که از استان گیلان کاندیداهایی داشتند یکی پس از دیگری بخاطر فعال شدن جریانی که عموماً از داخل گیلان شروع میشود تحویل اشخاص دیگری میشوند!

دکتر رمضانپور امسال و پس از سالها سکوت در مقابل همه مشکلاتی که به وی و گیلان تحمیل شد باز هم بدون چشمداشت و توقع به میدان آمد. وی که همه او را با نام اصلاح طلب میانه رو میشناختند در انتخابات اخیر ریاست جمهوری با حمایت از دکتر حسن روحانی نشان داد همچنان روش اعتدال و میانه را در پیش دارد و بی شک میتوانست از اصلی ترین گزینه های دولت اعتدال در سمتهای عالی کشور باشد، اما به دلیل شخصیت وی و بیخبری نمایندگان و فعالان سیاسی گیلان و تعدد نیروهای اعتدال که از همه گروههای ساسی در گزینه های دولت جدید قرار داشتند و مهمتر از همه پیگیریها و لابیگری سایر گروههای سیاسی پستهای در نظر گرفته شده یکی پس از دیگری در اختیار غیر گیلانیان قرار گرفت!

اما آیا نمایندگان و نخبگان سیاسی گیلان ظرفیتهای رمضانپور را نمیشناختند و یا قدرت لابی گری و چانه زنی آنها برای متعاقد کردن دولتمردان ضعیف و خارج از فایده بود؟ امروز کمتر کسی است که روی وضعیت سیاسی و اجتماعی گیلان اندک شناختی داشته باشد و نام دکتر قاسم رمضانپور برایش نا آشنا باشد، پدیده دورهای چهارم و پنجم مجلس و از نخستین اصلاح طلبان گیلانی که نامش در بداخلاقی های سیاسی چند سال اخیر کشور فراموش شد!

نامی که در پستهای مختلف در دولت جدید هم مطرح شد اما بجای همکاری مثبت نمایندگان و نخبگان سیاسی گیلان و سکوت معنادارشان همچنین بخاطر پیگیری سایر جریانهای سیاسی کشور در اختیار افراد دیگری قرار گرفت و این موضوع با توجه به مشکلات فراوانی که گیلان اینروزها در لایه مدیریت کلان با آن روبروست قابل چشم پوشی و گذشت نیست.

r4742

حافظه تاریخی گیلانیان بخاطر دارد، با حضور رمضانپور در عرصه های جدی سیاسی گیلان شکل جدیدی از روابط سیاسی و فکری در استان به وجود آمد، رمضانپور توانست در مدت کوتاهی راه نفوذ به جبهه های تاثیر گذار سیاسی کشور را پیدا کند و پای محکمی در اولین حضورش در مجلس شورای اسلامی بگذارد، شاید حضور سید محمد خاتمی به همراه وی قبل از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری در استان گیلان و شهرستان صومعه سرا نشانه با موفقیت پیمودن مسیر سیاسی وی، برای آن برهه در همگروه شدن سریع جناح فکری و سیاسی ایشان با جناح حاکم بود.

رمضانپور درست زمانی که حضور نمایندگان چپ در مجلس حداقل بود به مجلس راه پیدا کرد اما دیری نپایید که او در جمع حداکثری اصلاح طلبان دور بعد مجلس حاضر بود، و به همراه سایر نمایندگان اصلاح طلب حلقه ای قوی را در میان جناح قدرتمند و تاثیر گذار مجلس ایجاد کرد و همچنان بدور از تندرویهای سیاسی معمول و بدون حاشیه در این حلقه فعال بود، اما در شرایطی که حضور اصلاح طلبان مجلس به معنای واقعی حداکثر و سایر گروههای سیاسی اقلیت بود، ناگهان ورق در شهرستان حوزه انتخابیه ایشان یعنی صومعه سرا برگشت و در شرایطی که هنوز حضور شخصی مثل رمضانپور از گروه اکثریت میتوانست برای نتیجه گیری مناسب فعالیتهای انجام شده که در طول دو دوره قبل به دست آمده بود ثمر بخش باشد، ناگهان مردم صومعه سرا تصمیم عجیبی گرفتند و به سراغ جناح اقلیت مجلس رفتند.

شانه به شانه ایستادن خاتمی در کنار رمضانپور قبل از پیروزی در انتخابات عکسی بود که تا مدتها نقل محافل سیاسی گیلان بود و حکایت از هوش سیاسی و آینده نگری وی داشت، اتفاقی که به هر جهت به نفع استان و شهرستان بود، اما این اتفاق فقط مختص به دوران خاتمی نبود، که به گفته آقای طاهایی استاندار وقت گیلان سخنرانی رمضانپور آنروزها آبروی گیلان در سفر هاشمی رفسنجانی به گیلان شد، یک سخنرانی حساب شده که به زیبایی هم نقاط قوت و هم نقاط ضعف شهرستان و استان را بیان کرد و در آن روزها تحسین نخبگان سیاسی و نمایندگان مجلس گیلان را به همراه داشت.

رمضانپور در شرایطی که استان گیلان از شرایط بد اقتصادی و صنعتی و عدم توجه مسئولان کشوری رنج میبرد، شهرک صنعتی صومعه سرا را در گیلان مطرح کرد و صومعه سرا در کنار رشت به قطبیت صنعتی گیلان درآمد، همچنین لقب دومین شهر فرهنگی گیلان پس از رشت به جهت تعداد مراکز آموزشی و تعداد دانشجویان مشغول به تحصیل نیز ازآن صومعه سرا شد و این درست همان چیزی بود که اکثریت مردم خواهان آن بودند و قطبیت صنعتی و فرهنگی صومعه سرا در گیلان در دوره ایشان آغاز شد.

سابقه فعالیتهای روشن سیاسی رمضانپور فقط بدینجا ختم نشد و بسیاری از کارکنان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات هنوز نام رمضانپور را به عنوان یکی از قوی ترین و تاثیرگذارترین معاونین وزای دوره اصلاحات یاد میکنند و باز کمتر کسی است که در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور فعال بوده باشد و نام رمضانپور نرگسی برایش ناآشنا باشد.

وی تا کنون پنج سال معاون یکی از وزارتخانه های راهبردی کشور و دوسال معاون فنی و اجرایی سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران بوده و پنچ سال نیز رئیس بزرگترین مرکز این سازمان و مجری مجتمع های تحقیقاتی تهران، شیراز مشهد، تبریز و … بوده که هم اکنون به عنوان پارکهای علم و فناوری در سراسر کشور مشغول به فعالیت هستند.

r7070

اما اینروزها و با فضای حاکم بر سکوت برخی فعالان سیاسی در چند سال اخیر رمضانپور نیز همانند بسیاری از نخبگان کشور فعالیت علمی را برگزیده و در گوشه ای از سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران معاون پژوهشکده فناوریهای نوین و از اعضای هیئت علمی این سازمان مهم و تاثیر گذار کشور و استاد دانشگاه است.

وی دارای مدرک کارشناسی فیزیک از دانشگاه تهران، کارشناسی ارشد مهندسی صنایع از دانشگاه پلی تکنیک تهران است، که در هر دو دوره به عنوان دانشجوی برتر و ممتاز فارق التحصیل شده و بدین جهت چندین پذیرش بورسیه از دانشگاه‌های بین المللی دریافت کرده که از جمله مهمترین آنها دانشگاه بیرمنگام انگلستان و ونکهور کانادا بود اما به دلیل همزمانی با جنگ ماندن در ایران و انجام وظیفه مقدس خدمت به مردم و این مرز و بوم را انتخاب کرد، مانند سالهای اولیه انقلاب که به فرمان حضرت امام(ره) برای آبادانی روستاهای کشور دوشادوش جهاد گران جهاد سازندگی در دورترین نقاط روستایی استان محروم کهکیلویه و بویراحمد بدون ذره‌ای چشمداشت مشغول به فعالیت بود.

پس از جنگ نیز نام وی به عنوان رتبه برتر درمیان‌ پذیرفته شدگان‌ آزمون‌ بورسیه دکتری اعزام‌ به‌ خارج‌ سازمان‌ پژوهشهای‌ علمی‌، وزارت آموزش عالی وقت قرار گرفت اما به دلیل پافشاری مردم و بخاطر اتمام فعالیتهایش در تهران باز هم از عزیمت به خارج از کشور برای ادامه تحصیل صرف نظر کرد. وی با اتمام فعالیتهایش به عنوان مجری مجتمع تحقیقاتی عصر انقلاب تهران این مجتمع را به بهره برداری رساند و تنها زمانی که دوماه به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی زمان باقی بود و در شرایطی که بسیاری از سالها قبل برای این انتخابات برنامه ریزی داشتند به درخواست مردم از معاونت یکی از سازمانهای کشور چشم پوشید و وارد میدان رقابت برای مجلس شورای اسلامی شد.

وی همچنین مدرک دکترای خود را از دانشگاه تهران در رشته مدیریت کسب کرد و کسب عنوان دانشجوی نمونه هم در دانشکده مدیریت تهران و هم در کل مقطع دکتری آن سال و تجلیل از وی به عنوان دانشجوی نخبه و اخذ لوح تقدیر از دانشگاه تهران از افتخارات ویژه دوران تحصیلی ایشان بود، رتبه ای که حد اقل در دوره دکترای به جهات زیادی دارای ارزش فراوانیست و نشان دهنده اینست که ایشان شاید بر خلاف بسیاری مدیران دولتی که به راحتی مدرک دانشگاهی میگیرند شخصیتی علمی در دانشگاه تهران داشته و از نخبگان این دانشگاه بزرگ کشور بوده است، و از آن زمان نیز به عنوان استاد مدعو مشغول تدریس در دوره دکتری دانشکده مدیریت و کارآفرینی همین دانشگاه است.

r3392

هرچند برای برهه ای رمضانپور در بازیهای ناشیانه سیاسی صومعه سرا کرسی تاثیر گذار خود در مجلس را از دست داد اما همیشه از شاخصترین غایبین انتخابات مجلس گیلان بوده و هست، در حوزه های دیگر انتخاباتی و بخصوص شهرهای بزرگ معمولاً روند تاثیر گذار در نحوه انتخاب افراد حضور گروهها و جناحهای سیاسی در بستر انتخابات است، اما در دوره های گذشته صومعه سرا این نکته کمتر به چشم میخورد و نقش کمرنگی در انتخاب مردم این ناحیه بازی کرده است.

واقعیت اینست که وابستگی هر نماینده مجلس به یک گروه یا جریان سیاسی که نمود بارز آن عضویت در جناحهای مختلف سیاسی کشور میباشد در نگاه اول باعث میشود خط مشی سیاسی و نگرش اجتماعی آنها به مقوله های مختلف پیرامون جامعه برای مردم مشخص گردد، و از طرفی حضور نمایندگان مردم در گروههای مختلف باعث دریافت حمایت آرای سایر نمایندگان همگروه گردیده و سبب مشارکت آنها برای کمک به یکدیگر برای انجام طرحهای مورد نظر نماینده وابسته به آن جریان میگردد، به طوری که معمولاً نمایندگانی که در گروههای اقلیت قرار میگیرند همواره در به دست آوردن حمایت سایر نمایندگان برای موافقت با طرحهای خود هرچقدر هم که مفید باشد، ناتوان میمانند، و اینها چیزهایی بود که در برهه ای از دید مردم صومعه سرا برای انتخاب اصلح به دور ماند که قطعاً این اوضاع امروز به شکل گذشته نخواهد بود.

اما امروز علاوه بر نوع انتخابی که مردم در زمانهای مختلف به آن دست میزنند در کل عملکرد نمایندگان مجلس شورای اسلامی از گیلان  نیز قابل دفاع نبوده و عدم حمایت حساب شده از نخبگان سیاسی و غیر فعال گیلان که میطلبید بسیجی همگانی از سوی نمایندگان مجلس برای آن شاهد باشیم باعث شده صدای انتقاد گیلان و گیلانی از عملکرد ضعیف نمایندگان این دوره از مجلس شورای اسلامی بلند شود.

جای سوال است با توجه به اینکه نامهایی از قاسم رمضانپور، سید کاظم دلخوش، احمد رمضانپور، هادی حق شناس، سید رسول کاتب و … از صومعه سرا برای تصدی چندین پست کشوری شنیده و گمانه زنی شد اما در این میان مردم صومعه سرا حتی نام این افراد را از زبان نماینده شهرستان خود نشنیدند، به طوری که گاه نامهایی از سوی نمایندگان غیر صومعه سرایی که نسبت به سایر نمایندگان گیلان موفق‌تر عمل کرده اند در محافل مختلف مطرح شد اما ایشان حتی در اینباره اظهار نظری هم نداشتند.

البته این انتقاد فقط مربوط به ایشان نیست و جمیع اعضا مجمع نمایندگان گیلان باید نسبت به آن پاسخگو باشند، امروز مردم گیلان انتظار دارند که حصار بدبینی و انحصار طلبی شکننده‌ای که باعث عقب افتادگی تاریخی گیلان شده در دولت تدبیر و اعتدال بشکند و فضای سیاسی باز به همراه رقابت سازنده میان نخبگان سیاسی آن برای پیشبرد اهداف گیلان شکل گیرد.

اما اگر منتظریم تا رمضانپور خود با شرکت در جلسات و محافل مختلف جایگاهی برای خود همانند بسیاری دیگر فراهم کند با شناختی که از ایشان حاصل شده اینگونه نخواهد شد، و این شخصیت تاثیر گذار گیلانی با تمام پتانسیلها و تواناییهایش به فعالیتهای فعلی مشغول و نعماتی که از حضور ایشان در پستهای کلیدی کشور برای استان حاصل میشود مغفول و محجور خواهد ماند، که این نکته نقطه روشنی برای فعالیت مجمع نمایندگان گیلان و سایر نخبگان سیاسی فعال گیلان در کشور نخواهد بود.

و اگر این مهم و مواردی نظیر این محقق نشود نیز بعید است با پر شدن همه پستهای کلیدی کشور از وزارتخانه ها تا معاونین وزیر و روئسای سازمانها و … این موضوع از نگاه مردم این خطه پوشیده بماند و این قصور را در انتخاب دوره جدید سیاسی مجلس شورای اسلامی در سال ۹۴ دخیل نسازند، که البته امید است اینگونه نباشد.

e23210

چون قطعاً شاخصهای موجود در این فرد با شاخصه‌های کنونی دولت جاری به جهات زیادی همخوانی دارد و روحیه اعتدال و هماهنگی وی با اکثر طیفهای فعال سیاسی کشور از مشخصه های بارز این فرد در دوران طلایی خدمتشان بوده و با توجه به بی حاشیه بودن وی در دوران خدمت بعید است در تمام مجامع شکل گرفته توسط نخبگان گیلانی کشور نامی حتی همتراز نام قاسم رمضانپور نرگسی به جهت مثمرثمر بودن برای استان و همخوانی با صدای دولت تدبیر و امید وجود داشته باشد و نمایندگان گیلان از آن قافل شده باشند.

پس قاطعانه میتوان پیشبینی کرد اگر فضای حاکم بر روابط سیاسی گیلان به شکل درستی اصلاح نشود و بهبود نیابد، با شکل گیری فضای جدید سیاسی در کشور و مشارکت حداکثری مردم در دوره بعدی انتخابات مجلس شورای اسلامی، بسیاری از فعالین سیاسی استان همانند انتخابات اخیر ریاست جمهوری از نحوه انتخاب و درایت مردم استان شگفت زده خواهند شد.

k1222

k7870
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

نظرات بینندگان خبرگزاری : ۲۵

 1. رضایی

  واقعا حیف که از این استعدادها بدرستی استفاده نشد جایگاه آقای رمضانپور فراتر از این حرفهاست انشالله ایشان به صومعه سرا و گیلان برگردند

 2. صومعه سرايي

  قاسم رمضانپور برای صومعه سرا یک سرمایه اجتماعی بزرگ است اما مردم در انتخاب از مدلی روشمند وعلمی پیروی نمی کنند.دشمنی های گذشته عدهای که مرزی برای خود نمی شناسند وچالشهای موجود وقتی این سرمایه سنگین را روی باسکول مردم میبرد وزن ان کم خواهد شد. ومن نگرانم اورا به وادی ای بکشند که … وخودرا در گرداب سیاسی بازی های انتخاباتی بیفکند ودر معرض کس وناکس قرار دهد

 3. ناشناس

  صومعه سرا درای ظرفیتهای زیادی هست امثال رمضانپور و دلخوش رو که همه میشناسند من دلم برای اونهایی میسوزه که با بالاترین خلاقیت و مدارک تحصیلی مجبورند در خارج از استان کار کنند آنوقت آقای خصوصی اعلام میکنه فقط خانواده خودشون مدرک تحصیلی دارند از شما میخواهم بررسی کنید و ببینید این شهرستان چقدر نخبه خارج از شهرستان دارد؟ آنوقت جایزه جوان نخبه صومعه سرایی به کسانی داده میشود که هیچ فعالیتی در سابقه کاری خود ندارند و پستهای مدیریتی به افرادی که گمنام و فقط از فامیل هستند داده میشود. اینها دلایل کمی هستند که این شهر هیچ وقت پیشرفت نمیکند؟ کی و چه کسی این وضعیت را اصلاح میکند؟

 4. علی

  یه خورده زیاده روی میکنید
  قاسم رمضانپور رو به شکل خودش معرفی کنید بهتره
  چرا ازش هرکول میسازید؟

 5. محسن

  اما من عکس نظر علی رو دارم به نظرم خوب نتونستید قاسم رمضانپور رو معرفی کنید

 6. ناشناس

  یاد دوران طلایی مهندس رمضانپور بخیر

 7. ناشناس

  رمضانپور برای صومعه سرا و گیلان مثل هاشمی برای ایران می مونه با توجه به اینکه تایید صلاحیت آقای رمضانپور سخت به نظر میرسه به نظر من از ایشان و چند تن دیگر که سطح اجتماعی و سیاسی بالا و تجربیاتی گرانبها در زمینه ی مدیریت استان و کشور دارن باید به عنوان اعضای شورای مرکزی تصمیم گیری حزبی که در آینده امید به تشکیل آن است استفاده کرد تا اعضای که توسط این حزب برای نمایندگی از شهرهای مختلف استان انتخاب می شوند از خط مشی که این عزیزان برای توسعه پایدار گیلان ترسیم می کنند پیروی کنن.

 8. ح...

  هرچند زیادی تعریف شده اما دور از واقعیت هم نیست

 9. نام غلام علی مردم دوست

  در هر صورت هرکسی در زندگی خود دورانی را پیش رو دارد که باید چه خوب و چه بد قابل احترام باشد چون آنهای که امروز میدانداری میکنند باید به فکر فردا هم باشند تا نزد مردم سرافراز باشند

 10. ف

  آرزوی سلامتی وموفقیت برای جناب آقای رمضانپور درتمام مراحل زندگی دارم .

 11. مهراب

  یکی از نمایندگان گیلان میگفت دکتر رمضانپور مثل بولدوزر یقه وزرا را میگرفت و کار می کرد

 12. هادی

  درود بر دکتر قاسم رمضانپور نرگسی

 13. هنگامه

  درود فراوان بر شیر شیران قاسم رمضانپور

 14. سیدمحسن همتی

  سالهاست که سیاست شوم حذف الرجال برعرصه علم وفرهنگ واقتصادوسیاست این مملکت سایه افکنده وچه بسیارنخبگان متخصص ومتعهداین کشور که وفاداری خودرابه اصل انقلاب ونظام وولایت به اثبات رسانیده ولیکن به دلیل حسدوبغض وکینه توزی عده ای از عناصرتندرووتمامیت خواه از توفیق خدمتگزاری به این ملت قهرمان محروم مانده اند.که نمونه بارزیکی از این نخبگان دکترقاسم رمضانپورمیباشدکه از ابتدای انقلاب درعرصه های مختلف نظیردفاع مقدس وعلم فرهنگ وصنعت ودوران نمایندگی درمجلس منشاء خدمات شایانی برای کشورواستان وشهرستان مان بوده .گرچه انتقاداتی نیزبرعده ای از همراهان وی وارداست ولیکن شخصیت وکاریزمای خاص ایشان وروحیه تلاش وهمدلی وصداقت درگفتارورفتارایشان خودگواه محکمیست برلیاقت اوکه امیداست باتاییداینگونه نخبگان متعهداز سوی مسئولین شاهدفضای وفاق ونشاط وهمدلی درسراسراین کشورباشیم.

 15. دل سوخته

  یه مرد بود به معنای تمامی کلمه نه مثل ….

 16. محمود-تولمات

  بد نیست یادی هم از مرحوم هادی پور فرماندار سابق صومعه سراکنیم که خیلی از پروزه های شهرمان یادار آ« مرحوم می باشد

 17. محمد رضا عارفی راد

  سلام دوستان وهمشهری ها
  هرچقدر تالارافتخارات صومعه سرا وگیلان درعرصه های مختلف کشور بیشتر باشه به نفع شهر واستان است
  امروز دکتر یک نخبه ویک وزنه است در ترازساختار مدیریتی کشور!!اگر در باکس وصندوق های دولت وسایر قوا ونهادی های اجرایی ،این سرمایه فکری بیشتر باشند به نفع شهر واستان است
  چون به اعتبار رزومه کاری ایشان ۱۶سال در عرصه قانون گذاری،خط ومشی گذاری،چهارسال در جایگاه معاون وزیر ارتباطات ،عضو هیات علمی دانشگاه در حال حاضر مشغول انجام وطیفه هستند
  حداقل جایگاه دکتر رمضانپور پست استانداری گیلان بود
  چون تسلط وآشنایی فرآیند قانون گذارِی ووظایف دولت
  در بخش تئوری وعملی ، از شاخصه های یک مدیر استراتژیک است
  هرچند در ایام فراخوان دولت تدبیر وامید در سایت بریزیدنت نیوز در لیست ارسالی بنده آقای دکتر رمضانپور یرای نصدی وزارت کشاورزی،ارتباطات،سازمان مدیریت وحتی وزارت کشور پیشنهاد شد.
  متاسفانه سهم گیلان در سبد ساختار وزرای این دولت هم خالی ماند
  وحتی چهره ارزشمند و صاحبنظر علمی کشور جناب آقای دکتر یدالله آزرمی سه ساری برای تصدی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی پیشنهاد شد
  خلاصه امروز دیگه دکتر رمضانپور باید در صومعه سر مثل یک نخبه فوتبال به مدیر پروری اقدام نماید

 18. مسعود جمالی

  سلام بر آقای دکتر رمضانپور که بنده، بهترین خاطرات دروان نوجوانی را در دوران بسیار پرعظمت انتخابات ایشان داشتم که ودست مریزاد باید گفت بر چنین فردی بزرگ در نظام که دارای مدارک و مدارج بالا تر که افتخار دو دوره نماینده مردم شریف صومعه سرا نیز بوده وهمچنین افتخارات زرین دیگری نیز در کارنامه خود دارد و تنها نمایندای بوده که اهم فعالیتهای دورانش به یک جلد کتاب تبدیل شد و مجمعه دوران نمایندگی خود را صاف و ساده به رشته تحریر در آورد و در اختیار عموم مردم صومعه سرا و علاقه مندانش قرار گرفت دانست یقین دارم مردم فهیم شهرستان صومعه سرا تلاشهای بی شائبه این مرد بزرگ را هیچگاه فراموش نخواهند نمود امیدوارم با حضور مجدد ایشان در عرصه انتخابات بار دیگر حال و هوای شهر صومعه سرا به آن دوران خوش خوبش بازگشته و مشکلات این شهر زیبا با دستان توانمند دکتر رمضانپور برطرف گردد (مشکلاتی از قبیل بیکاری جوانان با سطح تحصیلات عالی ، وضعیت نامناسب راههای روستایی ، و. )
  جا دارد ، مسئولیت جدید ایشان در هیات حمایت از صنایع( نماینده دولت در هیات حمایت ) که بنده افتخار همکاری در سالهای ۹۱ و ۹۲ در این هیات داشتم را به شخص دکتر رمضانپور و مردم شریف صومعه سرا تبریک عرض نمایم .
  مسعود جمالی کارشناس روابط عمومی از روستای پشتمسار

 19. نويد قانع

  مردی شجاع و دلیر و قاطع

 20. پ.خراط محله

  مردی که دشمن دروغ بود

 21. پ.خراط محله

  مردی که دشمن دروغگویان بود

 22. ناشناس

  با سلام به نظر من در حق دکتر رمضانپور اجحاف شده اونایی که نمیشناسن بعد نیست به سوابق و خدمات دکتر مطالعه ای داشته باشن

 23. حسين

  دکتر قاسم رمضانپور فرزند انقلاب است و مردمی
  امید وارم باز هم از خدمات ایشان در صومعه سرا استفاده کنیم

 24. حمزه خورشنیایی

  سلام و درود فراوان به جناب آقای مهندس قاسم رمضان پور نرگسی . امیدوارم ک در این دوره به شما صلاحیت داده و از فعالیت های شما در شهرستان صومع سرا و شهر گوراب زرمیخ بهرهمند شویم. انشالله

 25. یحیی. ن

  واقعا حق مطلب را ادا کردید. یاد سال ۵۸،۵۹افتادم زمانی که در جهاد بودند وانجمنهای اسلامی را درتک تک روستاها با جمع کردن جوانها به چند همراه دیگر بنیاد نهادند که واقعا سبب خیر بودند. متاسفانه در جایگاه های درخور به کار گرفته نشدند .

ارسال دیدگاه

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به آژانس خبری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی