Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 20895
یکشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۴ | ۲۱:۲۲ ب.ظ
در یک نشست خبری:
مجلس جای بازی های سیاسی نیست، از دولت روحانی حمایت کنیم
photo_2016-02-22_18-39-13
به گزارش پایگاه خبری رشت پرس نشست خبری سید کاظم دلخوش اباتری کاندیدای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه صومعه سرا با اصحاب رسانه برگزار شد .

سید کاظم دلخوش در ابتدای این جلسه ضمن بیان جایگاه خبر و خبرنگاران دراطلاع رسانی به جامعه اظهار داشت : اصحاب رسانه نقش بسیار مهمی در تنویر افکار عمومی دارند و در بحث انتخابات این نقش پررنگ تر می شود .

نماینده ی ادوار پیشین مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه دغدغه های مردم از طریق اصحاب رسانه به گوش مسئولین می رسد گفت : مسایل مطرح شده در خصوص معضلات مختلف جامعه در آرشیو اخبار یک کشور ثبت و ضبط خواهد شد و اثر گذار برای آیندگان می باشد.

دلخوش در بخش دیگری از سخنان خود به مسایل مطروحه در کشور پرداخت و اذعان داشت : در حال حاضر کشور نیازمند تحول در زمینه ی اقتصادی است و باید منفک از مسایل سیاسی به دنبال بحثهای اقتصادی باشیم .

وی افزود : نقش نمایندگان در پیگیری مطالبات قانونی در مجلس و قانون گذاری بی بدیل است و مردم باید با آگاهی کامل افراد اصلح را به جهت پیگیری مطالبات خود انتخاب کنند و از پرداختن به مسایل فرعی پرهیز کنند .

مشاور معاون برنامه ریزی ریاست جمهوری با انتقاد از عملکرد نمایندگان استان گیلان در سالهای اخیر عنوان کرد : در هر دوره باید تلاش کنیم تا نمایندگان استان را در کنار هم به انسجام لازم برسانیم و این امر برای استانی مانند گیلان که دارای پتانسیل های بالایی می باشد جای تاسف دارد.

دلخوش ، مردم را در انتخاب نمایندگان توانمند موثر خواند و افزود : نباید صرفا کسانی را انتخاب کنیم که کرسی را در مجلس اشغال کنند بدون اینکه از حقوق حقه مردم دفاع کنند .

وی تاکید کرد : زندگی مردم با وجود یک نماینده ی لایق تحت تاثیر قرار می گیرد چون یک نماینده ی مجلس می تواند بر عملکرد مدیران و وزرا نظارت داشته باشد .

وی خاطر نشان کرد : مجلس جای بازیهای سیاسی نیست و هر دولتی که بر سر کار می آید گروهی را با خود همراه می کند که در زمان وجود آن دولت در اوج فعالیت قرار می گیرند و پس از آن دولت بعدی گروه دیگری را تعرفه می کند .

دلخوش ادامه داد : باید خواسته ملت را به عنوان نماینده مجلس بیان کنیم و از دولت دکتر روحانی حمایت کنیم .

نماینده ی پیشین مردم صومعه سرا در مجلس اظهار کرد : در دولت دکتر احمدی نژاد اشکالاتی موجود بود و بنده نقدهایی به آن دولت داشتم و عقیده دارم که در مواقع لزوم باید دولت را به پاسخگویی در مورد عملکرد خود وا داشت .

دلخوش با یادآوری موارد عنوان شده از سوی برخی ها در خصوص دخالت خود در دریافت وام های کلان اذعان داشت : این سخنان اتهام است و حمایت از سرمایه گذار نباید اینگونه تعبیر شود .

وی ادامه داد : مشکلات زیادی در سیستم بانکی وجود دارد و روند سرمایه گذاری نیز نادرست است . دلخوش گفت : دولت نباید مسلط به بانکها باشد و افرادی نیز که متخصص در امر سرمایه گذاری نیستند نباید به این مقوله ورود کنند . وی اذعان داشت : حمایت همه جانبه از سرمایه گذاران برای احیای صنعت گیلان و رفع معضل بیکاری استان ضروری است.
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی