Page Info
Google PageRank Checker Powered by MyPagerank.Net
کد خبر: 5943
سه‌شنبه 5 مارس 2013 | 16:55 ب.ظ
محمدعلی خصوصی رئیس بیمارستان امام خمینی شد
خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): صبح امروز طی مراسمی در بیمارستان امام خمینی (ره) با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از مسئولین شهرستان صومعه سرا دکتر “محمدعلی خصوصی” برادر نماینده ی مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی بعنوان رئیس جدید این بیمارستان منصوب شد. به گزارش صومعه سرا نیوز،  این مراسم […]

D2323099

خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): صبح امروز طی مراسمی در بیمارستان امام خمینی (ره) با حضور رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از مسئولین شهرستان صومعه سرا دکتر “محمدعلی خصوصی” برادر نماینده ی مردم شهرستان صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی بعنوان رئیس جدید این بیمارستان منصوب شد.

به گزارش صومعه سرا نیوز،  این مراسم  که با حضور حسینعلی زاده فرماندار صومعه سرا، حمیدرضا خصوصی نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی ، مدیریت و جمعی از کارکنان از شبکه بهداشت ودرمان صومعه سرا و پرسنل بیمارستان امام خمینی(ره) بر پا شد، دکتر بهبودی رئیس دانشگاه علاوم پزشکی گیلان ضمن تقدیر وتشکر از زحمات صادقانه وعملکرد درخور ستایش آقای دکتر افشین دلیلی از ابتدای دوران خدمت ایشان در بیمارستان تاکنون طی حکمی آقای دکتر محمد علی خصوصی را بعنوان رئیس جدید بیمارستان امام خمینی(ره) منصوب نمودند.

راه‌اندازی مرکز دیابت بعنوان دومین مرکز در استان گیلان، تصویب نهایی برای ساخت ساختمان جدید اورژانس، بهبود کفیت غذای بیمارستان و برخورد قاطع با پیمانکار متخلف، جذب و اضافه شدن پزشک متخصص گوش و حلق و بینی، جراح قلب، زنان و پوست را از جمله این پزشکان جدید به کادر پزشکی این بیمارستان ، نصب دستگاه آندوسکوپی و راه‌اندازی دستگاه «داپلر عروق مغزی» برای نخستین بار در غرب گیلان در بیمارستان امام خمینی (ره) صومعه سرا  تنها بخشی از خدمات دوره ی ریاست دکتر دلیلی در این مرکز درمانی بود.

همچنین رضایت‌مندی بیماران از خدمات بیمارستان امام (ره)  در دوره ریاست ایشان موجب شد تا این بیمارستان برنده لوح تقدیر و تندیس مخصوص در نحستین جشنواره ملی حاکمیت بالینی در سالن همایش‌های برج میلاد شود.

لازم به ذکر است،  دکتر محمد علی خصوصی که به عنوان رئیس جدید بیمارستان منصوب شد،  متخصص طب و اورژانس می باشد.

این تغییر و تحول  پس از انتصاب مقداد خصوصی بعنوان رئیس دانشکده فنی صومعه سرا دومین گام در این هفته برای تحقق اهداف برخی از مسئولین برای رسیدن  به صومعه سرایی رویایی میباشد!

 DSC01095 DSC01096 DSC01097 DSC01117 DSC01120 DSC01121 DSC01122 DSC01123
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

نظرات بینندگان خبرگزاری : ۲۳

 1. نـام غلام علي مردم دوست

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  ندارد روشن بوده و روشنتر میشود برادر بقیه بیانات سر وقت خودش گفته میشود

 2. حامد

  منتظر فامیل های بعدی باید باشیم!

 3. ساسان از تهران

  با این رفتار معنی شایسته سالاری را کاملا فهیمیدیم . آیا صرفا داشتن مدرک پزشکی و نه تجربه مدیریت مراکز پزشکی و درمانی برای ریاست مهمترین مرکز درمانی یک شهرستان کافیست ؟ واقعا قحط الرجال بود که می بایست … از بین این همه پزشک حاذق و سرشناس شهرمان به این منسب گمارده شود . انتصاب ریاست جدید دانشکده فنی حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا نیز خود دلیلی است بر این مدعا که … با … فقط خصوصی فکر می کند و خصوصی می بیند و همه چیز را هم خصوصی می خواهد .

 4. مریم

  به حریم خصوصی … وارد نشوید

 5. علی گیلانی از صومعه سرا

  با سلام واقعا تاسف برای کل مردم صومعه سرا که دکتری با لیاقت و شایسته ای چون دکتر دلیلی را از دست داد بهترین دکتر مغز اعصاب منطقه را از ریاست بیمارستان برکنار کردند ایشان که اصلیت نیشابوری است امیدوارم همچنان در گیلان و صومعه سرا بماند چون وجود ایشان نعمتی برای منطقه است وتاسف از انتغاب … به جای شایسته سالاری

 6. طرفدار

  خدا رو شکر که ایشون شدند نماینده این شهر، الان همه جوونهای این شهر رفتند سرکار و مشکل بیکاری شهرستان حل شده و فقط مشکل کمبود نیروی کار داریم که فامیل ایشون داره یک تنه این بار سنگین استخدام و پست گرفتن رو در شهرستان حل میکنه، مرحبا!

 7. نظری

  آقای … به کسی مسئولیتی می ده که لیاقتش رو داره حالا چه فرق می کنه که فامیل خودش باشه یا نه؟ شما اگه متخصص طب اورژانس برای ریاست بیمارستان صومعه سرا سراغ دارید بفرمایید معرفی کنید حداقل در این سایت معرفی کنید ببینیم کسی وجود داره یا نه؟ بنا بر قوانین رئیس یک بیمارستان باید تخصص طب اوژانس داشته باشه پس چه کسی بهتر از ایشان که صومعه سرایی هم هستند. مقداد خصوصی کارشناس ارشد برق قدرت هستند سالها از اساتید دانشگاه فنی حرفه ای بوده اند شما کس بهتری سراغ دارید؟ همون لیسانس مدیریت خوبه که براتون بذارن؟ حالا چیکار کنیم که خانواده ی … از تحصیل کنندگان شهرستان صومعه سرا هستن؟

 8. محسن

  مگر کار نماینده چی چیه؟؟؟

 9. دوست

  تهمت نزنید من خیلی از … را دیده ام که هنوز …. یشان بیکار هستند.

 10. دیفلمه

  آقای مثلاً نظری، بقیه مردم این شهر همه سیکل دارند فقط شما … فوق لیسانس دارید. شما درست میگید حقتونه، هم حق شماست هم حق این مردمه که گول همین حرفای شما رو خوردند. اصلاً بقیه افرادی رو هم که سرکارند بریزید بیرون خودتون جلوس بفرمایید…

 11. همشهری

  عجب مردمی هستیم ما! خودمون بهش رای میدیم خودمون هم بهش انتقاد میکنیم! شب تا صبح دنبال رای آوردنش بودیم الان طاقت نداریم دوتا … تو … نثارمون کنند! فقط دعا کنید … زود تموم بشند وگرنه باید جمع کنیم از این شهر بریم، اسم شهر رو هم عوض میکنند میزارند … سرا !!!!!!

 12. دکتر!

  آقای نظری این حرف رو کجا … در اوردی؟
  که بنا بر قوانین رئیس یک بیمارستان باید تخصص طب اوژانس داشته باشه !!
  اگه میخوای از کار ایشون دفاع کنی اشکال نداره اما چرا …؟ متخصص طب اورژانس میتونه مسئول اورژانس باشه نه رئیس بیمارستان!
  من اولین باره دارم میبینم که یه فوق تخصص رو از ریاست بیمارستان برمیدارند یه آدمی رو که در حد یه دکتر عمومیه میزارند رئیس بیمارستان!
  فقط میتونم بگم جای تاسف داره!

 13. گیلانی

  مدیران کلی که این دونفر رو به درخواست نماینده گذاشتند راس کار باید از سمت وزیر مربوطه برکنار بشند، ن… محترم هم باید پاسخگو باشند. من به شخصه به سازمان بازرسی کل کشور، دیوان عدالت، وزارتخانه های مربوطه، ریاست جمهوری و دفتر مقام معظم رهبری شکایت میکنم، غیرت صومعه سرایی قبول نمیکنه که بخواد این همه تخلف و قانون شکنی رو ببینه و صداش در نیاد …

 14. کامیلا

  خوب معلوم ۴۰۰۰۰ خصوصی رای آورده
  ۴۳۰۰۰ رقبای دیگر
  خوب عادی این حرفا مگه نه ؟

 15. فاطمه

  با سلام
  اقای دکتر خیلی خوشحالم که همشهریمان در همچین جایگاهی هست امیدوارم خیلی بهتر از بهترینان باشی .

 16. زهرا

  اقای دکتر تروخدا نگذارید ماماهای کارشناسی بیکار بمونند تروخدا من حتی طرحمو هم نگذروندم در صورتی که بیمارستان صومعه سرا همچنان نیرو میخواد.تروخدا به فکر ما هم باشید

 17. نـام غلام علي مردم دوست

  آقای نظری شما از کجا قانون میاری ………….. !!!!!!!!!!!!! یکی که ارشد حسابداری داشت و نیاز مبرم این واحد دانشگاهی به این رشته بود و کار آن تمام شده بو د همینکه … اگر توانایی داشتن کار بهتری میکردن ……شما چرا برای اتفاقات آینده که باز هم قرار برای این … بیفتد را به این صورت میخواهی لا پوشانی کنی این …ه ظاهرا قرار مسئولیتی بگیره که این گونه معرفی میکنی که مردم از قبل آمادگی داشته باشند……………!!!!!!!!! راستی دوستان از همه … خبر ندارند بگم بگم بگم بگم بگم بگم………………………… به وقتش میگم خوبش را هم میگم

 18. روابط عمومی:

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما بیننده گرامی:
  با آنکه از زمان انتشار این خبر تا کنون نظرات موافق و مخالف زیادی درباره این خبر توسط دنبال کنندگان اخبار صومعه سرا دریافت گردید به دلیل استفاده از برخی اسامی و یا استفاده از کلمات و محتوای توهین آمیز از انتشار آنها جلوگیری شد، با اینحال دریافت نظرات مختلف از سوی شما عزیزان تا کنون نیز ادامه داشته است.
  هرچند که هم انتشار خبر فوق و هم نظرات موافق و مخالف ارائه شده بر روی آن به تایید گردانندگان این سایت رسیده و مطابق قوانین و حق منطقی شهروندان تشخیص داده شده، اما بنا بر تماس یکی از منتسبین ذکر شده در این خبر و مطابق سیاستهای این خبرگزاری اسامی و برخی از محتوای تایید شده بر روی خبر نیز حذف گردید، اما همچنان به دلیل احترام به نظر و عقیده شما قسمتهای متعارف نظرات ارائه شد بر روی پایگاه همچنان باقی ماند. لذا ضمن تشکر و عذرخواهی از شما عزیزان جهت جلوگیری و پایان برخی از درگیریهای لفظی به وجود آمده میان عده ای از نظردهندگان، نظرات بعدی که بروی (صرفاً) این خبر ارسال شود به تایید روابط عمومی سایت جهت انتشار نخواهد رسید.
  اما همچنان توسط مدیران این سایت مورد توجه و بهره برداری خواهد بود … با تشکر

 19. ناظم محمدزاده

  خوبه به نوار سخنرانی های ایشان قبل از انتخابات روی بیارید یادم رای اولی بودیم تازه این اقا از حزب اقای رنجبر دل کنده بود وشده بود رقیبش چه تهمتهایی که به اقای رنجبر نمیزد خدایا پناه میبرم به تو

 20. دوست

  آقایان همه ما سر کار هستیم . خوب این هم کار دیگه . مردم چه توقعاتی دارند . همه سر کار هستند فقط خودشان خبر ندارند . ثومعه ثرا

 21. شهرام

  خصوص جان کم استراحت کن

 22. کلنگستانی

  همه باید به بخش خصوصی واگذار شود

 23. افشين گلي زاده

  اقای علی گیلانی از اینکه منش صومعه سرایی داری شکی نیست ولی فقط فقط می توانی از طرف خودت دلواپس باشی نه تک تک مردم صومعه سرا آیا تودیع معارفه اقایان دلیلی و خصوصی را مردم صومعه سرا انجام دادن.؟ چه ربطی به ما داره؟عایااااا… سر اخر باز هم از اینکه برای شهر ما دلسوزی می نمایی متشکرم(افشین)

ارسال دیدگاه

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به آژانس خبری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی