Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22016
چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ | ۱۳:۱۳ ب.ظ
مرتضی مسرور شهردار جدید شهر صومعه سرا شد
سید محمود حسینی رئس شورای شهر صومعه سرا در گقتگو با خبرنگار واران خبر از معرفی مسرور به عنوان شهردار صومعه سرا خبر داد. وی افزود : حدود ۵ماه گذشته شورای شهر صومعه سرا در پی جلسه ایی رای بر عزل آقاجانی به عنوان شهردار داده بود که پس از رای گیری ایشان به دادگاه […]

سید محمود حسینی رئس شورای شهر صومعه سرا در گقتگو با خبرنگار واران خبر از معرفی مسرور به عنوان شهردار صومعه سرا خبر داد.

وی افزود : حدود ۵ماه گذشته شورای شهر صومعه سرا در پی جلسه ایی رای بر عزل آقاجانی به عنوان شهردار داده بود که پس از رای گیری ایشان به دادگاه مراجعه نمود و نسبت به این رای اعتراض کرد که مدتی پیش جواب شکایت آمد و موضوع عزل بر عهده شورای شهر قرار گرفت.

 

رئیس شورای شهر صومعه سرا گفت: پس از آمدن جواب شکایت شهردار صومعه سرا در جلسه این هفته شورای شهر برکنار و مرتضی مسرور به عنوان شهردار و آرزومند به عنوان سرپرست شهرداری معرفی شد.

طبق شنیده های واران خبر آقاجانی شهردار سابق صومعه سرا با هماهنگی های انجام شده قرار است به زودی به عنوان شهردار تولم شهر به کار خود ادامه دهد.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

نظرات بینندگان خبرگزاری : ۲

  1. بی خبر

    خدا پدرت را بیاموزد تا الان ترافیک پدر مارا درآورده مگر میشود یک شهر کوچک تمام ساختمان پزشکان و بانکها هم در یک خیابان باریک باشند و هیچ تعریضی در کار نباشد. در برخی خیابانها یا پیاده رو کوچک است یا کاملاً در اشغال کسب است – – – خدابیاموز شهر صومعه سرا در خودش قفل است. فقط شرکت درجلسات و نمایش در همایشها برای شهردار مانده.
    اینجا همه فقط حرف می زنند دلسوزاند و خبری از گسترش شهردرکارنیست.

  2. بی ادبیست

    چرا شهرما توسعه نمیابد::: شهرداری حداقل انتظارات مردم برآورده نکرده. طی این سالها جمعیت صومعه سرا خیلی بیشترشده خدمات شهرداری کمتر. همین مرکزبهداشت جنب مسجد ولیعصر خیابانیست بسیار باریک ولی شهرداری قادر نیستند مغازه داران را عقب نشینی بگیرند. بجای بازگشایی خیابان وکوچه ها جدید :::::: باید اسم صومعه سرا را از شهرپرده ها{ به شهر حمل باجرثقل یا مطلقاً پارک ممنوع نام گذاشت}

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی