Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22651
دوشنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۰:۵۱ ق.ظ
مردم باید با هر سلیقه ای در انتخابات شرکت کنند و به کاندیدای مورد نظر رای دهند
به گزارش خبرنگار واران خبر، سید کاظم دلخوش در همایش تجلیل از فرهنگیان تولمات با بیان اینکه باید زمینه حداکثری مشارکت مردم در انتخابات فراهم شود، اظهار داشت: فرهنگیان از آن دست افرادی هستند که نقش بسزایی در این راستا دارند. وی با بیان اینکه همه مسئولان موظفند تا مردم را تشویق به حضور در […]

به گزارش خبرنگار واران خبر، سید کاظم دلخوش در همایش تجلیل از فرهنگیان تولمات با بیان اینکه باید زمینه حداکثری مشارکت مردم در انتخابات فراهم شود، اظهار داشت: فرهنگیان از آن دست افرادی هستند که نقش بسزایی در این راستا دارند.
وی با بیان اینکه همه مسئولان موظفند تا مردم را تشویق به حضور در پای صندوق های رای کنند، گفت: مردم باید با هر سلیقه ای در انتخابات شرکت کنند و به کاندیدای مورد نظر رای دهند.
نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مردم به افرادی رای دهند که هم صالح باشند و هم بتوانند در رفع مشکلات روستا تلاش کنند، گفت: منابعی در اختیار شهر و روستا قرار می گیرد دهیار و شورا باید به درستی آن را برای رفع مشکلات مردم هزینه کنند.
دلخوش تصریح کرد: استفاده مستقیم از مالیات بر ارزش افزوده برای اینست که دهیاران و شوراها به مردم در روستاها خدمات عمرانی بیشتری ارائه دهند.

 

وی با بیان اینکه در هشت ماه اخیر بیش از ۹۵ روستای صومعه سرا آسفالت شده که همه منابع قیر از کشور بوده است، خاطرنشان کرد: در طی مدت زمان مذکور پروژه هایی با اعتبار ۴۰۰میلیارد تومان در شهرستان در حال اجرا است.
نماینده مردم صومعه سرا با بیان اینکه یک سوم کارمندان کشور را فرهنگیان تشکیل می دهند، اظهار داشت: از ۳ میلیون و ۵۰۰هزار کارمند، یک میلیون و ۸۰ هزار نفر فرهنگی هستند.

 

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی