Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 23036
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۲ ب.ظ
مردم در تجمعات زمینه سوءاستفاده دشمن را فراهم نکنند/ امیدواریم تجمعات مردم ساده و غیر سازمان‌دهی شده باشد
به گزارش واران، مهرداد بائوج لاهوتی  در گفت‌وگو با لنگرخبر ، با اشاره به تجمعات برخی از مردم در شهرهای مختلف ایران ازجمله رشت، اظهار کرد: چند روزی هست که تجمعاتی با خواست‌های اجتماعی در چند نقطه از شهرها برگزارشده که امیدواریم سازمان‌دهی شده نباشد. وی بابیان اینکه تجمعات مردم باید در حد بیان وجود […]

به گزارش واران، مهرداد بائوج لاهوتی  در گفت‌وگو با لنگرخبر ، با اشاره به تجمعات برخی از مردم در شهرهای مختلف ایران ازجمله رشت، اظهار کرد: چند روزی هست که تجمعاتی با خواست‌های اجتماعی در چند نقطه از شهرها برگزارشده که امیدواریم سازمان‌دهی شده نباشد.

وی بابیان اینکه تجمعات مردم باید در حد بیان وجود نگرانی‌ها از وضعیت موجود باشد، افزود: ممکن است شخصی یا گروهی مشکلاتی داشته باشند و بخواهند با برپایی تجمعات حقشان را بگیرند اما حضور این‌چنینی مردم در خیابان‌ها که در حال رخ دادن است، رویداد خوبی نیست.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه مردم باید بیشتر مواظب باشند، گفت: مردم باید در برپایی تجمعات زمینه را برای سوءاستفاده دشمن فراهم نکنند.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به هجوم تمام‌وقت دشمنان علیه نظام خاطرنشان کرد: نظام دشمنان فراوانی دارد و بیگانگان هم به‌اندازه کافی سوءاستفاده می‌کنند و نباید شرایط برای سوءاستفاده بیشتر دشمنان فراهم شود.

لاهوتی با اشاره به اقدامات خصمانه دشمنان علیه جمهوری اسلامی گفت: ابرقدرت‌های دنیا به هر شکل ممکن در حال مبارزه با ایران و جمهوری اسلامی هستند بنابراین مردمی که در این مسائل ورود می‌کنند باید مواظب باشند.

وی با تاکید بر اینکه نباید پله‌ای برای دشمنان برای رسیدن به اهدافشان باشیم، گفت: امیدواریم تجمعات مردم در حد انتظار و اعتراض ساده باشد تا مشکلات امنیتی برای کشور به وجود نیاورد.

انتهای پیام/

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی