Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22054
یکشنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۵ | ۱۵:۱۱ ب.ظ
مسئولان مرز خود را با فتنه و سران فتنه آشکارا اعلام کنند/حوادث تلخ ۸۸ هرگز از ذهن مردم انقلابی ایران پاک نمی‌شود
نماینده مردم آستارا در مجلس با بیان اینکه خیانت سران فتنه هرگز از ذهن تاریخی ملت فراموش نخواهد شد، افزود: همه مسئولان در نظام اسلامی باید مرز خود را با فتنه و سران فتنه به‌صورت آشکار اعلام کنند و در این باره سکوت جایز نیست. وی با اشاره به نطق‌های برخی از نمایندگان در جلسه […]

نماینده مردم آستارا در مجلس با بیان اینکه خیانت سران فتنه هرگز از ذهن تاریخی ملت فراموش نخواهد شد، افزود: همه مسئولان در نظام اسلامی باید مرز خود را با فتنه و سران فتنه به‌صورت آشکار اعلام کنند و در این باره سکوت جایز نیست.

وی با اشاره به نطق‌های برخی از نمایندگان در جلسه رای اعتماد به وزراء در مجلس گفت: با گذشت حدود ۷ سال از فتنه ۸۸ برخی این شبهه را مطرح می‌کنند که هر چه بوده گذشت اما باید بدانند از مکتب سالار و سرور شهیدان امام حسین‌(ع) یاد گرفتیم که از هر جریانی باید عبرت بگیریم.

داداشی با تاکید بر اینکه حوادث تلخ سال ۸۸ هرگز از ذهن مردم مومن و انقلابی ایران اسلامی پاک نمی‌شود تصریح کرد: خوشبختانه با درایت مقام معظم رهبری و بصیرت مردم ولایت‌مدار و انقلابی ایران اسلامی این فتنه در نطفه خاموش شد.

دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مردم ایران در طول دوران انقلاب گردنه‌های تاریخی بسیار سختی را با موفقیت پشت سر گذاشته‌اند که مهمترین آن در ۹ دی به وقوع پیوست.

نماینده مردم آستارا در مجلس بر لزوم درس گرفتن و عبرت‌آموزی از حوادث مهم گذشته، بازخوانی فتنه ۸۸ و کالبدشکافی آن تاکید کرد و افزود: باید به‌صورت مستمر بصیرت عمومی جامعه را بالا برد و به‌ویژه جوانان را نسبت به مسائل انقلاب، توطئه‌ها و فتنه‌ها علیه انقلاب و نظام جمهوری اسلامی آشنا ساخت.

انتهای پیام/
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی