Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22645
یکشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۱۰:۴۸ ق.ظ
مسئول بسیج دانشجویی گیلان: حنجره دانشجو مثل راکتور اراک نیست که با سیمان خفه شود!
مرتضی نورسته مسئول بسیج دانشجویی استان گیلان در گفتگو با پیک دانشجو با انتقاد از جمع آوری مطالب بردهای دانشجویی در دانشگاه های دامون فومن و پردیس بنت الهدی صدر رشت گفت: در دولت راستگویان به خدا پناه می بریم از بستن دهان منتقدان! وی با ابراز تاسف از این اتفاق افزود: در شرایط کنونی […]

مرتضی نورسته مسئول بسیج دانشجویی استان گیلان در گفتگو با پیک دانشجو با انتقاد از جمع آوری مطالب بردهای دانشجویی در دانشگاه های دامون فومن و پردیس بنت الهدی صدر رشت گفت: در دولت راستگویان به خدا پناه می بریم از بستن دهان منتقدان!

وی با ابراز تاسف از این اتفاق افزود: در شرایط کنونی به نظر می رسد برخی آقایان از دانشگاهیان انتظار دارند دانشگاه را تبدیل به ستاد انتخاباتی دولت مستقر نمایند،درحالی که فضا برای جریان همسو با دولت در دانشگاه ها کاملا باز است به نحوی که جلسات ستاد انتخاباتی یکی از آقایان  در دانشگاه گیلان بدون هیچ ممنوعیتی برگزار می شود.

نورسته در ادامه گفت:جریان منتقد دولت حتی حق ندارد لیست شرکت های تعطیل شده در دولت یازدهم را روی برد دانشگاه نصب نماید!دانشگاه امروز  برای جریان انقلابی کاملا امنیتی است.

وی در پایان افزود: آقایان زهی خیال باطل حنجره دانشجو مثل راکتور اراک نیست که با سیمان خفه شود!این دست از اقدامات در آستانه انتخابات بیشتر نماینگر ضعف برخی جریان ها در مدیریت افکار عمومی است.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی