Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 1304
شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۱ | ۲۰:۳۰ ب.ظ
مشکل در چاه شماره شش آب و فاضلاب شهری صومعه سرا :
  خبرگزاری صومعه سرا: مجید محبوبی امروز در نخستین جلسه شورای بهداشت شهرستان صومعه سرا اظهارداشت: آب آشامیدنی از اساسی‌ ترین نیازهای بدن است که در سلامت انسان نقش مهمی دارد از اینرو مسئولان باید در این زمینه حساسیت بیشتری داشته باشند. به گزارش خبرنگار مهر، وی عنوان کرد: بر اساس بررسی ها آب آشامیدنی پنج […]

 

خبرگزاری صومعه سرا: مجید محبوبی امروز در نخستین جلسه شورای بهداشت شهرستان صومعه سرا اظهارداشت: آب آشامیدنی از اساسی‌ ترین نیازهای بدن است که در سلامت انسان نقش مهمی دارد از اینرو مسئولان باید در این زمینه حساسیت بیشتری داشته باشند.

به گزارش خبرنگار مهر، وی عنوان کرد: بر اساس بررسی ها آب آشامیدنی پنج روستای این شهرستان از قبیل ماتک، دوگور، تنیان، آسیاسر و دهنده فاقد کلر بوده و روستای صیقلان نیز دارای آب آشامیدنی کدر است.

رئیس شبکه بهداشت و درمان با اشاره به اینکه در شعاع ۵۰ متری چاه آب آشامیدنی نباید کشاورزی انجام شود، گفت: متاسفانه چاه شماره شش آب و فاضلاب شهری صومعه سرا در وسط زمین کشاورزی قرار دارد که این امر باعث سرازیری آب، سم و کود کشاورزی به سفره ‌های زیرزمینی خواهد شد.

وی همچنین افزود: از ۷۵ خانه بهداشت شهرستان صومعه سرا ۷۱ واحد راه ‌اندازی و در سال جاری چهارخانه بهداشت نیز در روستاهای فشخام، سیاه درویشان، تنیان پائین و دهنده در حال ساخت است.

محبوبی گفت: دراین شهرستان مجوز تخریبی هشت خانه بهداشت بالای ۳۰ سال گرفته شده است که مراکز بهداشت کسما و مرجقل در اولویت قرار دارد.

وی در ادامه وجود زباله ‌های کنار خیابان را مشکل اساسی دانست و افزود: حمایت همه ‌جانبه مسئولان و مردم نقش مؤثری در جمع‌آوری زباله ها دارد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان صومعه سرا به بازدید از اماکن بین ‌راهی از شهریور ماه سال گذشته تاکنون اشاره کرد و گفت: تنها در ایام نوروز ۳۳ واحد رستوران بین ‌راهی مورد بازرسی قرار گرفت که شش واحد متخلف به مراجع قضایی معرفی شد.

وی یادآورشد: از هفت هزار و ۵۷۷ مورد بازرسی انجام گرفته ۶۲۳ بازرسی از نانوایی بود و ۱۹۶ مکان متخلف به مراجع قضایی معرفی شده است.

 
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی