Page Info
Google PageRank Checker Powered by MyPagerank.Net
کد خبر: 16629
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳ | ۱۶:۱۱ ب.ظ
بر اساس شنیده ها
معاون آموزش و پرورش شهرستان صومعه‌سرا استعفا داد!
p08805
حسن پیراولیا طاهرگورابی معاون پرورشی نمونه آموزش و پرورش استان گیلان، از معاونت پرورشی آموزش و پرورش شهرستان صومعه‌سرا استعفا داد.

خبرگزاری صومعه سرا: حسن پیراولیا طاهرگورابی معاون پرورشی نمونه استان گیلان ، از معاونت پرورشی آموزش و پرورش شهرستان صومعه‌سرا استعفا داد.

به گزارش صومعه سرا نیوز، شنیده ها حاکی از آن است که اختلافات وی با سایر مسئولین وقت در اداره آموزش و پرورش صومعه سرا دلیل اصلی این استعفا بوده است.

حسن پیراولیا طاهرگورابی در سال ۱۳۹۰ به سمت معاون امور پرورشی آموزش و پرورش صومعه سرا منصوب شده بود، ایشان دبیر آموزش و پرورش صومعه سرا و رشت نیز بوده اند.
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

نظرات بینندگان خبرگزاری : ۱۲

 1. گیله مرد

  از ابتدا انتصابش از روی روابط بود . اینجور آدما که بدون تکیه بر لیاقتشون به منصبی میرسن امر بهشون مشتبه میشه و ادعاهای بزرگتر میکنن . اونوق با همون کسانی که اینا رو آوردن مشکل پیدا میکنن 🙂

 2. علی

  اتفافا ایشون بخاظر اعتراض به انتصابات فامیلی وخصوصی سازی جناب نماینده وداماد ایشون استعفا کردن

 3. علی

  پیراولیا بدرد نمی خوره خیانت کرد به اقای دلخوش اینم عاقبتش

 4. محمد

  بنده خودم در آموزش وپرورش صومعه سرا هستم واز نزدیک با کلیه معاونین در ارتباطم ،به طور قطع میگویم که بهترین معاون اداره ،آقای پیراولیا بود،ایشان در اعتراض به انتصابات فامیلی وکارهای بی حساب وکتاب ریاست اداره وهمچنین سرسپردگی بی چون وچرا به نماینده استعفا داده اند،مثلا همین معاون ب… که به خاطر اینکه در انتخابات برای آقای خصوصی فعالیت زیادی داشته است به این مقام رسیده است.

 5. هم شهری

  با سلام.تا الان هیچ رئیس ومعاونی در آ.پ صومعه سرا به شایستگی وبالیاقتی آقای پیر اولیاکارنکرده وایشان اولین وبهترین بودند.با این کار آ.پ صومعه سرا ضرر خواهد کرد.

 6. بی نام

  بسیاری مواقع دربی نامی سخن گفتن در باره کسانی که به دنبال نام نیستند بسیار زیباتراز نام داشتن است ازخون شهیدان خجالت نمی کشیم ،از قلبهای خونین مادران شهدای گمنام ، تاکی باکلام بی ثمر یکدیگر رازیر سوال می بریم، روسیاه باشند کسانی که خون شهید را پل ترقی خود قرار دادند وزمانی که بر کرسی کوتاه قدرت تکیه زدند همه چیز را فراموش کردند ، اگرخدا رادوست داریدفقط برای اوکار کنید چون درمحضر الهی ازمنصبها سوال نمی شود بلکه از کردارها ………

 7. سيده

  حدود یک ماه از استعفای آقای پیراولیا می گذرد اما هنوز جای ایشان در اداره خالی است.نه من و نه هیچ یک از ما در مقام قضاوت نیستیم اما روا نیست که به خلق الله تهمت بزنیم.بنده هر بار با آقای پیراولیا برخورد داشتم جز منطق و عدل چیز دیگر ندیدم. من کاری به دیگران ندارم ولی در عمل و رفتار ایشان را مومن و خداترس و عاقل دیدم.انشالله هر جا که هستند خداوند حافظ و نگهدار ایشان باشد.

 8. بی نام

  باسلام-فاتحه اداره آموز ش وپرورش صومعه سراخیلی وقت پیش خوانده شده است.زمانی که انتصابهای فامیلی آبروی این شهررادرتمام کشوربرده وبه یک ضرب المثل تبدیل کرده است.لطفاپیام مراچاپ کنید.باتشکر.

 9. بی نام

  روابط بازی را جای ضوابط قرارمی داد.

 10. ناشناس

  نماینده شهرستان می داندبرای یک دوره امده آن هم بدلیل دلسوزی مردم فهیم صومعه سرا بود … بیش از بیست سال خود را نشان داد با این انتصاب های فامیلی وبدون شایستگی که نمونه آن در تولمات نیز هست .

 11. محمد

  این حرفا چیه.نماینده عزیز دارن خصوصی سازی میکنن بابا

 12. غریب

  با خصوصی سازی سرنوشت هفت نسل آینده خاندان وی ختم بخیرشده با دلسوز مردم شریف دخترش وپسرش استاد هییت علمی دانشگاه شده

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی