Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 21883
شنبه ۳ مهر ۱۳۹۵ | ۰۸:۲۳ ق.ظ
معرفی یک فرد با حقوق نجومی به عنوان ذخیره انقلاب سبب دلسرد شدن مردم نسبت به انقلاب میشود
به گزارش خبرنگار واران خبر، حجت‌الاسلام مهدی ربیعی، امشب در یادواره شهدای خیابان مطهری صومعه‌سرا در مسجد حضرت ابوالفضل(علیه‌السلام) این شهرستان با اشاره به پروژه نفوذ دشمن، اظهار داشت: دشمن با پروژه نففوذ در صدد است تا حیات و جان انقلاب اسلامی را بگیرد. وی با بیان اینکه دشمن به وسیله پروژه نفوذ موتور انقلاب […]

به گزارش خبرنگار واران خبر، حجت‌الاسلام مهدی ربیعی، امشب در یادواره شهدای خیابان مطهری صومعه‌سرا در مسجد حضرت ابوالفضل(علیه‌السلام) این شهرستان با اشاره به پروژه نفوذ دشمن، اظهار داشت: دشمن با پروژه نففوذ در صدد است تا حیات و جان انقلاب اسلامی را بگیرد.

وی با بیان اینکه دشمن به وسیله پروژه نفوذ موتور انقلاب را خاموش می‌کند، افزود: موتور انقلاب اسلامی، اسلام ناب محمدی(ص)، مقام معظم رهبری و مردم هستند که دشمن بر روی این سه گزینه دست گذاشته است.

معاون امور روحانیون نمایندگی ولی فقیه سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دشمن به خوبی می داند نمی‌تواند جنگ رو در رو با ایران اسلامی داشته باشد ، گفت: از طریقه پروژه نفوذ بر روی مسئولان اجرایی تاثیر می گذارد تا بتواند موفق شود.

حجت‌الاسلام ربیعی با بیان اینکه آن دست از مسئولانی که تشنه ارتباط با آمریکا هستند و مدعیند با این ارتباط همه مشکلات حل می شود، تصریح کرد:اگر نگاه این دست از مسئولان به داخل کشور و جوانان بود تا کنون همه مشکلات حل شده بود.

وی دشمنی با آمریکا را پرخطر و دوستی با او را کشنده دانست وخاطرنشان کرد: تمام کشورهایی که با آمریکا دست دوستی داده اند خفه شده اند ولی برخی از مسئولان کشور ما نمی خواهند این موضوع را متوجه شوند.

معاون امور روحانیون نمایندگی ولی فقیه سپاه قدس گیلان با بیان اینکه دولت، مجلس و دستگاه های اجرایی باید مراقب باشند تا دشمن در آنها نفوذ نکند،  اظهار داشت: در زمان پیامبر(ص)، یهود منفورترین آدمها بودند اما بعد از مدتی یهود با نفوذ بین مردم  و دستگاه های اجرایی، بین مردم محبوبیت پیدا کرد و دچار مشکلات عدیده ای شد.

حجت‌الاسلا ربیعی با اشاره به اینکه در زمان حضرت علی(ع) مردمی که مرگ بر عمروعاص سر میدادند، بعد از مدتی با پروژه نفوذ این فرد مقابل امام علی(ع) ایستادند و گفتند نباید مرگ بر عمروعاص سرداد، افزود: در کشور ما هم چنین اتفاقی افتاد ویکی از مسئولان مصاحبه کرد که من خواب امام راحل را دیده‌ام که دیگر مرگ بر آمریکا نباید گفت، ولی این موضوع با توجه به صحیفه‌های امام راحل،  دروغی بیش نیست.

وی با بیان اینکه دشمن با غربی کردن دین، در حال نابودی اسلام در کشورهای مختلف است، گفت: دشمن از طریق ماهواره، فضای مجازی، اینترنت و … ماعتقادات را از مردم می‌گیرد.

معاون امور روحانیون نمایندگی ولی فقیه سپاه قدس گیلان با بیان اینکه حقوق‌های نجومی مردم را ناراحت می‌کند، تصریح کرد: وقتی مسئولی حق  مردم را پایمال می‌کند و حقوق نجومی دریافت می‌کند نباید برایشان جلسه تودیع و معرافه برگزار کرد و گفت اینها ذخیره انقلابند.

معاون امور روحانیون نمایندگی ولی فقیه سپاه قدس گیلان با بیان اینکه ذخیره‌های انقلاب، شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم هستند، خاطرنشان کرد: وقتی مسئولی یک فرد با حقوق نجومی را به عنوان ذخیره انقلاب معرفی می‌کند سبب دلسرد شدن مردم از انقلاب می‌شود.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی