Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22517
شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۷:۵۰ ق.ظ
نارضایتی مسافران از افزایش ۲۵ درصدی کرایه تاکسی ضیابر به صومعه سرا
به گزارش خبرنگار واران خبر، داستان دعوای مسافران و رانندگان تاکسی، داستانی تکراری است که البته هیچ وقت هم حل نمی شود و به همین دلیل همیشه موضوعی تازه است. نبودن نظارت کافی و مشخص نبودن کرایه ها به این دعواها دامن می زند. قبل از فرا رسیدن سال ۹۶ ، نرخ تاکسی های ضیابر […]

به گزارش خبرنگار واران خبر، داستان دعوای مسافران و رانندگان تاکسی، داستانی تکراری است که البته هیچ وقت هم حل نمی شود و به همین دلیل همیشه موضوعی تازه است. نبودن نظارت کافی و مشخص نبودن کرایه ها به این دعواها دامن می زند.

قبل از فرا رسیدن سال ۹۶ ، نرخ تاکسی های ضیابر به صومعه سرا ۲هزار تومان بوده که بعد از عید این رقم با افزایش ۲۵ درصدی به ۲۵۰۰تومان افزایش یافته است.

این قصه تکراری هر سال در روزهای پایانی سال و ایام فروردین ماه به روشنی قابل رویت است و بصورت تقریبی می توان گفت کم و بیش همگی این افزایش خودسرانه و غیر قانونی را در پاره ای از اوقات تجربه کرده ایم.

در این راستا مسافران ضیابر به صومعه سرا اعتراضات خود را نسبت به این موضوع بیان داشته اند و از مسئولان خواستار پیگیری به جد می باشند.

برخی از مسافران در قبال این افزایش،سکوت می کنند،برخی مشاجره می کنند و برخی دیگر نیز صدای اعتراض و گلایه های خود را به رسانه ها می رسانند تا از این طریق شکایات و گلایه هایشان به گوش مسئولان برسد.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی