Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 23046
یکشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶ | ۱۹:۲۸ ب.ظ
نباید اجازه دهیم مسائل اخیر سبب سوءاستفاده دشمن شود/ آخرت ما در گرو خدمت به مردم است
به گزارش واران، علی فتح اللهی فرماندار شهرستان صومعه سرا در جلسه جذب اعتبارات تکلیفی ابلاغی استان گیلان در حوزه مشاغل خانگی و طرح هادی مدد جویی اظهار داشت: نباید اجازه داد مسائلی که به تازگی در کشور رخ داده سبب سوء استفاده دشمنان شود. فتح اللهی گفت: در اینگونه موارد دیگر بحث فرایند بشر […]

به گزارش واران، علی فتح اللهی فرماندار شهرستان صومعه سرا در جلسه جذب اعتبارات تکلیفی ابلاغی استان گیلان در حوزه مشاغل خانگی و طرح هادی مدد جویی اظهار داشت: نباید اجازه داد مسائلی که به تازگی در کشور رخ داده سبب سوء استفاده دشمنان شود.

فتح اللهی گفت: در اینگونه موارد دیگر بحث فرایند بشر دوستانه و انسانی در میان نیست، بلکه بحث قدرت ورزی بیگانگان است .

وی افزود: ملت شریف و مسلمان ایران باید آگاه باشند و بصیرت پیشه کنند و این جولان نگرشها را تغییر داده و نگذارند که از طریق اینترنت و شبکه های ماهواره ای، از مسائل به نفع خودشان بهره ببرند.

فتح اللهی با بیان اینکه یشتر اتفاقات ناگوار بخاطر تشخیص نادرست افراد رخ می دهد و ضرورت ایجاب می کند که مردم ابتدا نسبت به هر موضوعی با بصیرت و تشخیص درست تصمیم بگیرند تا دیگر شاهد اینگونه مسائل در کشور ایران نباشیم.

فرماندار در ادامه با تاکید بر اینکه تسهیلات خوبی در نظر گرفته شده اما اشتغالزایی صورت نگرفته است عنوان کرد: تشخیص کارشناسانه در تمام مباحث و روند کاری م یتواند زیر ساخت توسعه را فراهم کند که یکی از دغدغه های معیشت است.

وی با اشاره به اینکه آنچه را که برای خود می پسندیم برای دیگران هم همان را بپسندیم و بخواهیم افزود : تلاش کنیم دغدغه های خانه و خانواده و بستر اشتغال را فراهم کنیم و مردم را جزئی از خودمان بدانیم و آنگونه که شایسته و در خور شان آنان است با آنها رفتار کنیم و در رفع مشکلاتشان بی منت گام برداریم، و بر روحیات آنها همواره اثر مثبت بگذاریم.

فتح اللهی در پایان اظهار داشت: آباد کردن دنیای همین مردم در دست ماست، و اما آخرت ما نیز در گرو خدمت صادقانه و بدست همین مردم است پس فرصت خدمتگذاری را با رفع مشکلاتشان غنیمت بشماریم.

انتهای پیام/

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی