Page Info
Google PageRank Checker Powered by MyPagerank.Net
کد خبر: 3773
یکشنبه 2 سپتامبر 2012 | 15:29 ب.ظ
نزاع دسته جمعی در منطقه تنیان صومعه‌سرا
شنیده ها حاکی از این است که طی یک نزاع دسته جمعی در دهستان تنیان از توابع بخش گوراب زرمیخ صومعه سرا رخ داد، بیش از ۱۰ زخمی برجای گذاشت.

 خبرگزاری صومعه سرا: شنیده ها حاکی از این است که طی یک نزاع دسته جمعی در دهستان تنیان از توابع بخش گوراب زرمیخ صومعه سرا رخ داد، بیش از ۱۰ زخمی برجای گذاشت.

بر اساس گزارش صومعه‌سرا نیوز، عصر روز جمعه حدود ۳۰ نفر در منطقه تنیان صومعه سرا به دلیل اختلافات طایفه ای با یکدیگر درگیر شدند. در این درگیری که نزاع کنندگان با چوب و چاقو به جان یکدیگر افتاده بودند، چندین زخمی به دنبال داشته است که ظاهرا نیروی انتظامی موفق به دستگیری این افراد شده است.

شنیده شده است که درگیری بین افرادی از روستاهای نارنج پره و شانده تنیان از توابع بخش گوراب زرمیخ صومعه سرا صورت گرفته و بیش از ۱۰ساعت بطول انجامیده است.

لازم به ذکر است خبر فوق تا کنون توسط مقامات مسئول تایید نشده است و بزودی و در صورت دریافت اطلاعات بیشتر جزئیات این خبر منتشر میشود.
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

نظرات بینندگان خبرگزاری : ۵۰

 1. حسن

  چرا نمیگید طرفدارای آقای … واسه گرفتن پست به جوون هم افتادن و همدیگه رو به خاک و خون کشیدن

 2. zahra

  salam heyfe bazia ke unja zndegi mikonan 🙁

 3. امير

  حسن جان خبرها حاکیست که دعوا به خاطر یه دختر بود

 4. سارا

  چقد احمقانه

 5. فیلا14

  سلام.
  چه خبر جالبی بود.یه کوچولو هم خندیدم!
  آخه چه قدر اینا آیکیو اند که ۱۰ ساعت دعوا میکنن!!
  خوبه وسط دعوا خسته نشدن!!
  خدا عاقبت همه جوونا رو بخیر بگذرونه!
  به جای اینکه ۱۰ دقیقه برن مسجد نماز بخونن، ۱۰ ساعت با هم دعوا میکنن!!

  یامهدی…

 6. zahra

  kament gozashtam ke

 7. حسن

  اونجا رو که من میشناسم سر این چیزا دعوا نمیشه …

 8. مجيد

  سلام بر همه
  واقعا که

  برخی بی فرهنگها با فرهنگها را زیر سوال بردن

 9. احمد

  واقعاً کجا داریم میریم؟ این خبر رو بخونید!
  http://www.mehrnews.com/fa/NewsDetail.aspx?NewsID=1690735

 10. کهن سال

  بااین حرفهاتنیان بزرگ زیرسوال نبرین …

 11. میثم کهن سال

  از این جور دعواها همه جا هستش.پیش میاد.جوون بودن.این قدر بزرگش نکنید.

 12. کهن سال

  بااین حرفها. تنیان بزرگ را نمی تون زیر سوال برد

 13. نصيري محمدرضا

  سایت خبری به اصطلاح محترم شما خودتون میگید این خبر توسط هیچ مسئولی تائید نشده ،پس چرا با این خبرای جعلی از کا کوه میسازید ،اینکه چندتا نادون با خوندن یه خبر بگن تنیان بزرگ بی فرهنگه، که حالا بی فرهنگ نمیشه،مگه شما نمیدونیدکه صومعه سرا به خطر بودن تنیانه که تو ایام تعطیلات جذب گردشگر میکنه،بدونید که رشد تنیان مساویست با مطرح شدن شهرستان تو کشور،پس با این افکار نژاد پرستانه ذهن دیگران رو خراب نکنید،متا سفم برای اونای که با خوندن خبری که بیشترش زاده ذهن سرگردان نویسندش بوده خام شدند و راجع به تنیان که تو استان اون رو نگین انگشتری گیلان خطاب میکنند،این چنین کلمات زشت به کار بردند،لطفا دیگه خبری رو تا در موردش اطمینان حاصل نکردین نیارین تو سایتتون ،تو صیه بنده اینه فرهنگ خبر نویسیتون رو ببرین بالا لطفا……!تشکر از اونای که عقلشون تو چشمشون نیست.

 14. نصيري محمدرضا

  قابل توجه دوستانی که تنیان بزرگ روبی فرهنگ خطاب میکنن،لازم به ذکره گفته بشه تنیان تمدنی چندهزارساله داره،مردمش ساده دلند نه بی فرهنگ،این
  بگو مگوها ممکنه تو هرشهری پیش بیاد،بی فرهنگ اونیه که بدون آگاهی تهمت بی فرهنگی میزنه.

 15. دلشاد تنياني

  ========================

  توجه …..توحه…….توحه………..توحه

  =======================

  من ابراهیم دلشاد تنیانی هستم

  دیدم برخی ها اینجا طبلهاهاشون شروع به نواختن کرده و طبل هیاهو میزنند بر خویش واحب دانستم که بدون و پرده وارد شوم و حنگ نرمی برخود کنک شاید یه کم جلوی این عملیات روانی گرفته بشه

  قابل توجه انایی که میگن تنیان بی فرهنگه

  مگه هر چشم بستنی دال بر خوابیدن میکنه؟؟

  مگه هر شب بیرون رونده ای دزده؟؟

  اقای که بالا لاف میزنی میگی تنیان بی فرهنگه خب تو هر شهر دیاری یه سری ارازل و اوباش هست و شک هم توش نیست

  چرا به خاطر دعوایی که منشا اون به برخی ارازل اوباش بر میگرده شما ۶ هزار جمیعت رو زیر سوال میبری میگی بی فرهنگ هستند ؟؟خودت که از فرظ بیسوادی هنوز نمیدونی پائین رو با ه مینویسن یا ئ و شک داری و با هر دوبار نوشتی

  من خودم تنیانی هستنم و این سایت بسیار بزرگ فرهنگی مذهبی منه

  http://delshad-st.mihanblog.com/

  حالا برو تو این سایت ویه کم خجالت بکش که کجا بی فرهنگیه؟؟ ایا باز میگی تنیانی ها مردمانی بی فرهنگی داره؟؟؟

  تو کز عیبش بینی هنرش نیز ببین

  چو زنبور باش که بر گل نشیند
  چو مگس مباش که بر ول نشیند

  من متعجم برخی ها مثل مگس میمونند فقط رو کثافات مینشینند و فقط نقطه ضعف یه جایی رو می بینند بابا این همه نقاط مثبت چرا مث مگس فقط رو کثافات مینشینی؟؟؟
  یه کم هم مثل زنبور رو گلها بشین خوبی ها شو بگو

  چرا فرهنگ روستا رو زیر سوال میبرید؟؟؟

  در پناه مختدی فاطمه مستدام و محفوط باشید

 16. رمضانزاده

  آقای مسئول محترم سایت کلاغ نیوزصومعه سرا:لطفأ سطح سوادخودتون رو ببرین بالا،تنیان طائفه ای نیست،تنیانی ها تمدن و فرهنگی دوهزاررو پانصدساله دارند،یه زدو خوردکوچک و زخمی شدن یک نفررا اینقدر بزرگ نکنین،توصیه بنده این است که لطفأ ازخوردن کله ماهی خوداری نکن!به امیدتشکیل استان تالش.

 17. بامنشين

  متاسفم برای خبرگزاری صومعه سرانیوز که اینگونه حرمت رسالت خبرنگاری با اخبارنادرست و تهمت نا جوانمردانه نسبت به مردم فهیم و بافرهنگ منطقه تنیان روا داشته اید،وخودرا با این کارپست و حقیر نمودید،و متاسفم برای آن دسته الافای بیکاری که با نشستن ۲۴ساعت پشت کامپیوتروبا خوندن اراجیفی که درشئن خودشونه ذهنیت البته چندتا نادون مثل خودشون رو خراب میکنند.

 18. نصيري محمد رضا

  سایت خبری به اصطلاح محترم شما خودتون میگیداین خبرتوسط هیچ مسئولی تائیدنشده،پس چرا با این خبرای جعلی از کا کوه میسازید،اینکه
  چندتا … با خوندن یه خبربگن تنیان بی فرهنگه که حالا بی فرهنگ نمیشه،مگه شما نمیدونیدصومعه سرا به خاطربودن تنیانه که تو ایام تعطیلات جذب گردشگرمیکنه،بدونیدکه رشدتنیان مساویست با مطرح شهرستان تو کشور،متاسفم برا اونای که با خوندن خبری که بیشترش زاده ذهن سرگردان نویسندش بوده خام شدند و راجع به تنیان بزرگ که تو سطح استان اون رو نگین انگشتری گیلان خطاب میکنند، این چنین کلماتی رو به کاربردند،لطفأ دیگه خبری رو تا درموردش اطمینان حاصل نکردین نیارین تو سایتتون،اگه ممکنه فرهنگ خبر نویسیتون رو ببرین بالا لطفأ…!تشکر از اونای که عقلشون تو چشمشون نیست.

 19. روابط عمومی

  با سلام و عرض تشکر از همه دوستانی که نظرات مختلف خود را ارسال کردند، و نیز تشکر ویژه از دوستانی که انتقاداتی مطرح کردند.
  لازم به ذکر است که علاوه بر توضیح نویسنده مبنی بر (اخبار تایید نشده) اما جهت انعکاس این خبر در همین سطح نیز تماسهایی جهت تایید آن داشتیم که چندوچون ماجرا را تا حدودی تایید میکرد، با اینحال به دلیل عدم حضور خبرنگاران در لحظه امکان تایید کامل خبر وجود نداشت و به همین خاطر بر تایید نشدن خبر همچنان تاکید شد.
  در مورد مبحث دوم که درمورد روستای تنیان و ساکنان محترم و بافرهنگ آن ذکر شده بود، لازم به ذکر است که اشاره به مکان و محل حادثه جزیی از خبر بوده و وقوع هر اتفاقی نشانگر تامیم آن موضوع به همگان نیست، این اخبار به قول خود شما میتوانست در مورد صومعه سرا یا گیلان باشد، حا آنکه نمیتوانست اشاره آن به نوع نگرش و فرهنگ کل صومعه سرا یا استان باشد، حتی وقوع هر درگیری یا دعوایی هم نشانگر بی فرهنگ بودن طرفین نیست و میتواند ماحصل واکنش لحظه ای به یک اتفاق یا اختلاف نظر باشد، هرچند که کار پسندیده ای هم نیست، با اینحال اشاره خوانندگان نیز به عمل انجام گرفته بوده و نه به مردمی از یک ناحیه مشخص، ضمن اینکه مردم روستای تنیان شهره به مهمان نوازی و نوع دوستی و اصالت و حفظ ارزشها بوده و هستند و قطعاً نظر این پایگاه و خوانندگان محترم آن هم همین میباشد.
  موفق و پیروز باشید

 20. نصيري محمدرضا

  واحد روابط عمومی ارجمند،از دفاعییه شیرینتان لذت بردیم ،ولی موضوع اصلی اینه که این بی فرهنگی رو تعمیم دادن به همه ،مورد دوم اینکه تصویر دعوای که اون بالا گذاشتین رو از کجا آوردین اونا اصلا تنیانی نیستند،حتما خواستین پیاز داغشو زیاد کنین حالا یه تصویر دعوای معلوم نیست مال کدوم نا کجا اباده رو گذاشتین و گفتین کی میفهمه مال اون دعوا هست یا نه،با این کا ر فقط اعتبار پایگاه خبریتون پایین امد.به هر حال همه اها لی این خبر رو تکذیب میکنند….

 21. ناشناس

  با سلام و تاسف برای خبرگزاری صومعه سرا
  وقتی خبری از سوی هیچ مسئولی تایید نشده و خود شما در محل وقوع حادثه حضور نداشتید، چطور می توانید این خبر را که دهان به دهان شده و به گوش شما رسیده روی خروجی سایت خود قرار دهید.
  به جای این کارها از جاذبه گردشگری تنیان خبر تهیه کنید و به فکر رشد شهرستان باشید عزیزان دلنگران!!!!!!!!!

 22. ناشناس

  از جوونای عزیز تنیان خواهش میکنم تو نظراتشون بی احترامی نکنن و سعی کنن حقیقت رو بگن و دفاعشون رو انجام بدن
  هرچند تا الانشم مطلب بدی ننوشتین
  خاک پای همه شما
  سید

 23. سید تنیانی

  شما ک نمازخونین دیگه چرا برادرررررررررررررر
  ندیده و ندانسته قضاوت میکنی؟ عجیبه واقعا!!!!!
  ما انکار نمیکنیم ک دعوا نشده
  اما این خبر به طرز وحشتناکی دستکاری و سر هم شده و به قولی آقایان عقده انتخاباتی خودشونو اینجا خالی کردن و چون مردم تنیان به اقای( د…) رای ندادن با این خبرها میخوان تنیان بزرگ رو کوچیک نشون بدن
  واقعا جای تاسف داره
  شماها که انقد دلسوز و مهربونید و به فکر رشد و تعالی صومعه سرا هستید برین از جاذبه های گردشگری تنیان ک تنها روستای کوهستانی شهرستانه و میتونه منبع در آمد باشه گزارش تهیه کنین
  به جای این بازی ها برین سرمایه گذار جذب کنین
  آقا ۸ سال تو مجلس نشست هیچ کاری برای تنیان انجام نداد
  فقط ادعای بزرگی داشت
  به عمل چیزی ندیدیم
  خدا را شکر که آقای احمدی نژاد یه سفری ب تنیان بزرگ داشت وگرنه از گاز هم خبری نمیشد
  اگه بخواین بهتون ثابتم میکنم
  ************************************************
  مردم تنیان بیدارن حواستون رو جمع کنین
  ************************************************
  زنــــده بــــــــــــــاد تــــــــــــــــــــــــــــــالش

 24. سید آلیانی

  آقا چرا میگی دروغه و خبری نبوده الان خود مردم تنیان دارن میگن اینا آبروی ما رو بردن ، آخه دعوا اونم بخاطر ازدواج اجباری یه پسر! و کتک کاری بخاطر یه دختر؟ خبرش تو گورابزرمیخ هم پیچیده البته اینم بگم این بی فرهنگی رو نباید به حساب مردم روستا نوشت و خود مقصرین این دعوای چند ساعته باید خجالت بکشند.

 25. نصيري محمدرضا

  توجه………….توجه………………خبر………………..خبر……………بزارین حقیقتو بگم ،حقیقتش اینکه غاز و اردک های حسین آقا چند روزی میشد بد جوری داشتند رو مخ حسن آقا راه میرفتن ،بالاخره مزاحمش میشدن ،ظهر پنج شنبه بود که از بخت بد حسین آقا باز هم غاز و اردکاش وارد خونه یه حسن آقا شدند ،و همان لحظه بود که حسن آقا سر رسید و با دیدن خراب کاری غازها مخش سوت کشید با شدت عصبانیت گردن ۲ تا از غازها رو گرفتو کشان کشان رفت خونه حسین آقا ،،آقا چشمتون روز بد نبینه حسین آقا با دیدن این صحنه بدون سوال زد زیر گوش حسن آقا،،حسن آقا هم که با هردو دستش گردن غازها رو گرفته بود،با همان حالت با هر دو دست با غاز کوبید تو سر حسین آقا….بالا خره یکی این زد دو تا اون زد همسایه ها جمع شدند ،مردم سر رسیدند و هیج کدوم از اهالی نمیتونستند غازها رو از دست حسن آقا بگیرند و با همان حالت از چپ و راست میزد…..راستش من تا همین جا شو شنیده بودم…بقیشرو بعد از اتمام تحقیق براتون میگم…….!این خبر تا به حال بعد از کلی تحقیق توسط هیچ همسایه تائید نشده…..

 26. جواد

  مسؤلین سایت چقدر ساده هستند که مینویسن ۱۰ ساعت دعوا شده پس نیروی انتظامی این وسط کجا بودن
  ۳۰ نفر ۱۰ ساعت با چماق و چاقو با هم دعوا کنند به نظر شما همون نیم ساعت اول همه تلف نمیشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  بهتره که تو خبرهاتون بیشتر دقت کنید

 27. عباس

  انشالله آقای مهندس بنا بر قولی که داده بود جاده تنیان اردبیل رو راه اندازی میکنه و تنیان به قطب گردشگری جهان تبدیل میشه و این مشکلات هم حل میشه، بلاخره کاری نداره که چند تا کوه ناقابله که همشو کنار میزنن میرسن به اردبیل تنیان یک شبه میشه ونیز و همه میلیاردر میشند…

 28. نصيري محمد رضا

  سلام آقا جواد راستش دعوای این دوتا همسایه تمومی نداره ،حسین آقا و حسن آقا رو میگم،اوایل نیروی انتظامی دخالت میکرد ،ولی کم کم دید که نه این دعوا تمومی نداره به خاطر همینم دیگه، اگه دعواشون ۱۰روزم طول بکشه فقط مردم میان واسه تماشا کسی دخا لت نمیکنه ،راستی منظور از ۱۰ساعت دعوا ،میانگین زمان دعوای هفتگیشونه،که این میزان میانگین برای اونا میزان مطلوبی میتونه باشه،البته جالب اینه این دو تا همسایه هفته ای ۳ شب شام رو با هم دیگه میخورند،آخه با هم عهد کردن این کار میتونه میزان دعواشون رو کاهش بده……!!!!!!!!!!!!!

 29. هادی وند

  سلام
  اقای ابراهیم دلشاد تنیانی منتظر الظهور از این سایتت
  http://delshad-st.mihanblog.com/ واقعا لذت بردم که چه تلاشهایی در زمینه فرهنگی و دینی میکنید واقعا جای تحسین داره اجرت با خود اقا از مناظره شما با اهل تسنن بی اندازه لذت بردم و سواد و معلومات بالای شما هم قابل تقدیر است واز وقتی که میگذارید به سوالات کاربرات پاسخ میدید

  اقا ابراهیم این سایت روببین http://www.gilannews.ir/2977.html

 30. سارا

  بابا الکی شلوغش نکنید خب دعوا شده دیگه تو شهر کرد پارسال چنین دعوایی شد که چهار نفر کشته داد خدا رو شکر کسی نمرده که

 31. ازتهران

  من عیدتنیان رفتم خیلی هم به من وخانواده ام خوش گذشت چرامردمی که اینقدر مهمان نوازو خون گرمو بافرهنگ اند بی فرهنگ خطاب میکنید.ازخدانمی ترسید.الحق که شمابی فرهنگید.

 32. مریم

  دعوای گروهی و نزاع دسته جمعی اونم در قرن ۲۱ ؟؟؟؟؟ واقعاً که

 33. ح.علی نژاد

  سلام بر تنیان و تنیانی بی خیال همه شون زنده باد تنیان .خواهشن حتما برید تنیان خیلی خوش میگذره

 34. یاسر تنیانی

  اگه تنیان بی فرهنگ بود رئیس جمهور به آنجا نمی آمد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 35. علی اسدزاده تنیانی

  مااگه فرهگمون مشکل داراه تواین۱۰ساعت دعوانیروی انتظامی چیکار میکرد اول به فکر نظامون باشیم بعد بیایی درباره فرهنگ نظربدین

 36. پروانه

  اگه راهمون بدن چرا که نریم
  خیلی هم با صفاست
  اصلا من میگم دعوا کردن که کردن خیلی هم عالیه که هنوز عاشقایی پیدا میشن که حاضرن …
  هیچ ربطی هم به قزن ۲۱ و ۲۲و … نداره
  این اختلاف سلیقه ها و دعواها نشونه ی زنده بودن مردم اونجاست البته اگه طودتر از اینا حقوق مردم عزیز تنیان داده میشد(منظورم حقوقی مثل جاده برق گاز تلفن و…)الان دکتر مهندسای اونجا گیلانو اداره میکردن
  هر چند با همین محرومیتها هم باید برید ببینید که چقدر طلاب ودانشجو های سطح بالایی در تنیان زندگی میکنن
  یه نکته دیگه هم بگم در دفاع از تنیان هم نباید اونقدر زیاده روی کرد که ناسیونالیسمانه از استان تالشو.. اینا دم زد یا اصل دعوایی رو که خود تنیانیها به عنوان جک به همه گفتن رو انکار کرد
  یاحق…
  ضمنا

 37. افشین

  فرهنگ تنیان انقدربزرگ ومردمش آنقدرفهیم وبادرایت هستندکه انشاله مواردجزیی اینچنینی رابا کمک هم حل نموده وختم به خیرمی نمایند چنین مواردی درهرجایی احتمال داردپیش بیایدارزش ادب شعوروفرهنگ والای تنیان عزیزیسیاربالاست درودبرتنیان

 38. فردین رضایتی

  مردم بافرهنگ تنیان ازدوستان خوب ماهستند وازنقاط بسیاردیدنی گیلان بوده ومردمی بسیارباشعوروفهیم دارند خوب اختلاف کوچکی پیش آمد نبایداینقدربزرگش کرد

 39. عيسي عابديني ماسوله

  قابل توجه همه بزرگواران مردم تنیان بسیار بزرگ می باشند و ممکن این اتفاق در هر جای دیگر رخ دهد اصلا نیاز به این همه بزرگ کردن ندارد باید از مسئولان سال شود چه کردن که اینچنین اتفاق های می افتد

 40. کادوس

  خواهشا دیگه این لینک رو از سایتتون بردارید

 41. باران

  عجب حکایتی شده این ماجرا …..

 42. امین چالکسر

  tanyan rostaye ziba va didani hastesh kheyli sar tar az somesaraye kharabshodast

 43. ساجده

  مردم تنیان اصلانشم بی فرهنگ نیستن.ولی اینم بگم یکم اهل دعوا هستن

 44. سمیرا رحمتی

  به نظرم تنیان منطقه ی خیلی قشنگی هست با مردمان بافرهنگ.
  مهم اینه که مااینوقبول داریم.
  بهتره اونایی که این مذخرفاتوگفتن به فکرخودشون باشن.
  شیطونه میگه ی چیزبگمااااااااا.

 45. ناشناس

  خنده داره والا………………….

 46. حمید حاجی پور

  تنیان بزرگ

 47. بامدادتنیانی اسلام

  سلام بر دوستان عزیز و مهربان و بافرهنگ وفهم روستای بزرگ تنیان. عرض ادب و احترام . آیا یک نزاع ودعوا دلیل بی فرهنگیست؟؟؟؟ واعسفا

 48. مجیدم از تنیان

  سلام دوستان
  نزاع در همه جا هست. ولی بدانید که مردمان تنیان بزرگ مردمانی هستد بافرهنگ، زحمت کش و همیشه در صحنه…..
  ولی این نیست که مدیر محترم در مورد تنیان نوشته ” نزاع در تنیان”
  تنیان، با تنیان چند سال گذشته فرق کرده، چون جوانان تحصیل کرده و در راس امور دارد……..

 49. ناشناس

  سلام هرکس تنیان بزرگ را بی احترام کند خودش بی فرهنگترین آ دم روی زمین است از طرف…… پژمان.شاپور.ابوذر ……

 50. پژمان

  سلام هرکس تنیان بزرگ را بی احترام کند خودش بی فرهنگترین آ دم روی زمین است از طرف…… پژمان.شاپور.ابوذر ……

ارسال دیدگاه

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به آژانس خبری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی