Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22311
شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۵ | ۲۳:۵۵ ب.ظ
نماینده تالش از استخدامهای غیرقانونی در ادارات کل محیط زیست، منابع طبیعی و تعاون گیلان پرده برداشت
واران خبر: محمود شکری صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ۸دی درباره لیست استخدامی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وجود روابط فامیلی در این استخدام ها اظهار داشت: این لیست تنها مختص به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتنماعی نیست. بنده از وزیر تعاون هم سوال کردم و ایشان گفتند ما […]

واران خبر: محمود شکری صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ۸دی درباره لیست استخدامی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وجود روابط فامیلی در این استخدام ها اظهار داشت: این لیست تنها مختص به اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتنماعی نیست. بنده از وزیر تعاون هم سوال کردم و ایشان گفتند ما مجوز چنین استخدامهایی را نداده ایم و اگر مدیر کل گیلان چنین اقدامی را انجام داده است تخلف کرده است.

وی افزود: قرار است با این لیست سازمان برنامه و بودجه گیلان برخورد شود. من درباره این لیست ها به رئیس جمهور تذکر داده ام و معاون امور مجلس ایشان را هفته گذشته دیده ام و به ایشان متذکر شده ام که هنوز به سوال من پاسخ داده نشده است.

شکری تأکید کرد: این لیست تنها یکی از لیست های استخدامی است که سازمان برنامه و بودجه گیلان داده است. متأسفانه رئیس سازمان برنامه و بودجه گیلان بدون در نظر گرفتن جایگاهها اظهار نظر کردند و این از ضعفهای آقای نوبخت است که مدیری را در جایگاه استانی قرار می دهد که جایگاهها را نمی شناسد.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال ادامه داد: من در مجلس به رئیس جمهور تذکر دادم که چنین اتفاقی افتاده است. اگر این گزارش کذب باشد باید رئیس جمهور به من اعلام کند. تا امروز رئیس جمهور به من پاسخی نداده اند و یک مدیر استانی این موضوع را تکذیب کرد که با انتشار لیست اداره کل تعاون استان بر ادعای مدیر کل برنامه و بودجه گیلان خدشه وارد شد.

این نماینده مجلس افزود: لیستهای دیگری از استخدامهای غیرقانونی در ادارات کل ورزش و جوانان، محیط زیست، منابع طبیعی، سازمان نوسازی مدارس و … وجود دارد و پیش بینی می کنیم که حدود ۵۰۰ نفر بصورت غیرقانونی در سالهای اخیر استخدام شده اند که این اقدام خیانت به جوانان تحصیلکرده بیکار است.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی