Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22442
چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۵ | ۰۴:۴۳ ق.ظ
هیچ اقدام محکمی در زمینه ی معضل پسماند در استان انجام نشد/ بحران پسماند مسئله ای سیاسی است
سردار نظر علی علیزاده عصر امروز در دهمین مجمع بسیج استان گیلان در سالن اجتماعات ناجا با بیان اینکه بحث پسماند نه فقط یک بحران بلکه یک مسئله ی سیاسی نیز تلقی میشود اظهار داشت: این مطلب آنقدر ادامه پیدا کرد که امروز به یک بحران تبدیل شده است. وی با طرح این پرسش که […]

سردار نظر علی علیزاده عصر امروز در دهمین مجمع بسیج استان گیلان در سالن اجتماعات ناجا با بیان اینکه بحث پسماند نه فقط یک بحران بلکه یک مسئله ی سیاسی نیز تلقی میشود اظهار داشت: این مطلب آنقدر ادامه پیدا کرد که امروز به یک بحران تبدیل شده است.

وی با طرح این پرسش که آیا این امکان وجود نداشت که این مسئله تا این حد بحرانی نشود تصریح کرد: آنچه مهم است این مطلب است که آنگونه که باید به این موضوع رسیدگی نشد و تاجایی پیش رفت که به این بحران رسیدیم.

علیزاده با اشاره به اینکه مدیریت اینکار به مدیرانی که مستقیم یا غیر مستقیم با این بحث ارتباط دارند بر میگردد افزود: بسیج و سپاه مسئولیت مستقیم ندارد اما از آنجا که هیچ توجهی به این مسئله نشد و تنها یک نوع گفتار درمانی برای اقناع مردم بوده است.

وی مسئله ی پسماند را معضلی دانست که با جان مردم سر و کار دارد و گفت: من نمیخواهم سیاه نمایی کنم اما این موضوع به زندگی تک تک ما ارتباط دارد اما آنها که باید آستین بالا بزنند حرکتی نمی کنند.

علیزاده مطالبه ی مردمی را مطابق با خواست مدیران استان دانست و اظهار کرد: بسیج این ظرفیت را دارد بحث آموزش و فرهنگ سازی درباره معضل زباله را اجرا کند، بسیج میتواند آموزش را انجام دهد اگر هزینه ی جزیی هم وجود داشته باشد بسیج این ظرفیت را دارد.

رئیس مجمع عالی بسیج گیلان با بیان اینکه باید جهادی در این میدان وارد شد گفت: همه باید گمان کنیم رزمنده ایم و به طور جهادی این معضل زباله را در استان حل کنیم.

وی با بیان اینکه انتظار بسیج پیگیری مسئولان است تصریح کرد: بسیج و سپاه هم در این زمینه حمایت خواهند کرد، ما یک دبیرخانه ای را در بسیج سازندگی هماهنگ میکنیم و این موضوع را به طور جد پیگیری میکنیم.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

نظرات بینندگان خبرگزاری : ۱

  1. سایه

    هر روز فاصله صومعه سرا با شهر همسایه زیادتر می شود زیبایی امکانات توسعه شهری ماسال سرعت بیشتری گرفت فومن مانند جت جنگنده درحال گسترش شهریاست. بزرودی کلوچه فومن شهرصومعه سرا تسخیر میکند. اما صومعه سرا چندمتر نتوانست جلوتر برود. وضعیتی بوجود آمده که در درون شهرستان خودمان بین توسعه بخش های شهرستان با مرکزشهرصومعه سرا فاصله افتاده. مثلاً گوراب زرمیخ چند برابر از مرکز صومعه سرا توسعه شهری پیدا کرده به مدد شهرداری گوراب زرمیخ . شهردارصومعه سرا هنوز همان میدانها و پیاده روهای قدیمی را با رنگ لعاب نمایش میدهد. بجای ساخت خیابانهای و میادین بزرگ و جدید

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی