Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22908
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۸ ب.ظ
ورود سامانه جدید بارشی از فردا در گیلان
واران نیوز به نقل از گیل خبر:  فریبا گودرزی با اشاره به اینکه شاخه بارش های روزهای گذشته به سمت شرق و شمال شرق کشور حرکت کرده است، گفت :در روزهای گذشته رکورد بارش ها با ۲۸۰ میلیمتر در لاهیجان به ثبت رسید. در رامسر استان مازندران هم ۱۲۶ میلیمتر بارش باران گزارش شد. به […]

واران نیوز به نقل از گیل خبر:  فریبا گودرزی با اشاره به اینکه شاخه بارش های روزهای گذشته به سمت شرق و شمال شرق کشور حرکت کرده است، گفت :در روزهای گذشته رکورد بارش ها با ۲۸۰ میلیمتر در لاهیجان به ثبت رسید. در رامسر استان مازندران هم ۱۲۶ میلیمتر بارش باران گزارش شد.

به گزارش میزان، وی ادامه داد: با توجه به اینکه رطوبت همچنان در سواحل خزر وجود دارد، امروز آسمان شهرهای گیلان و بخش هایی از مازندران بارانی خواهد بود. شنا همچنان در دریای خزر ممنوع است و بهتر است افراد محلی و مسافران از شنا در سواحل، به ویژه سواحل گیلان خودداری کنند.

کارشناس سازمان هواشناسی افزود: موج جدیدی از فردا وارد کشور شده و ابتدا شمال غرب را تحت تاثیر قرار می دهد. البته امروز در بخش هایی از استان خراسان رضوی احتمال بارش خفیف باران وجود دارد.

گودرزی تاکید کرد: تا پایان هفته در شمال سیستان وبلوچستان و جنوب خراسان جنوبی وزش بادهای شدید ادامه دارد و اوج این وزش در شهرهای زابل و زهک رخ می دهد. البته دما در این مناطق تا ۵ درجه کاهش یافته و در جنوب استان هم بارش باران خفیف پیش بینی می شود.

به گفته وی در تنگه هرمز و دریای عمان طول موج تا دو متر هم می رسد.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برچسب‌ها: ،

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی