Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22564
پنج شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۶ | ۰۸:۴۷ ق.ظ
وزیر با منزل مسکونی دهها میلیونی فقر را نمی فهمد
به گزارش واران خبر به نقل از پرنیان گیل، نظرعلی علیزاده در مراسم گفتمانِ انقلاب اسلامی، ضرورتِ وحدت و انسجامِ جبهه انقلاب اسلامی اظهار کرد: ضرورت همگرایی برای همه مشخص است و همه به این نتیجه رسیده اند که تمامی آنچه که برداشت ما از جبهه است قطعا می توانیم در پایان کار به یک نفر […]

به گزارش واران خبر به نقل از پرنیان گیل، نظرعلی علیزاده در مراسم گفتمانِ انقلاب اسلامی، ضرورتِ وحدت و انسجامِ جبهه انقلاب اسلامی اظهار کرد: ضرورت همگرایی برای همه مشخص است و همه به این نتیجه رسیده اند که تمامی آنچه که برداشت ما از جبهه است قطعا می توانیم در پایان کار به یک نفر و یا شاید به دو نفر می رسیم. امیدواریم در پایان حرکت به گزینه واحد برسیم.

دبیر جبهه مردمی انقلاب گیلان عنوان کرد: شورای این جبهه در بخش و شهرستان ها تشکیل شده است و دوستان از کانون مدیران ادواری توقع بسیاری داریم چون راهکار را بلد هستید و می دانید که چگونه در دل مردم بروید.

وی با بیان اینکه وقتی وزیری منزل مسکونی ۱۰ها میلیونی داشته باشد فقر را نمی فهمد، گفت: سوء استفاده از مدیریت ها در ابعاد مختلف باعث شده است که این چالش به وجود آمده است.

علیزاده به بیان اینکه ما به دنیال این هستیم که خدمت را به نزد مردم ببریم نه اینکه مردم پشت در مدیران منتظر باشند اظهار کرد: گردن کج نزد دشمن بردن و حقوق های نجومی مدیران و عدم رعایت آرمان های انقلاب نیاز به یک تحول در مدیریت، اقتصاد، فرهنگ و اجتماع دارد.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برچسب‌ها:

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی