Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22331
یکشنبه ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۰:۴۹ ق.ظ
وظیفه دانشگاه است که نخبه پروری را به اوج خود برساند
واران خبر:مهندس فتح اللهی ظهر امروز در جلسه شورای راهبردی دانشکده فنی میرزاکوچک ضمن تبریک بمناسبت درپیش بودن ایام مبارکه دهه فجر با اشاره به جانفشانیهای مردم و شهدای گرانقدر گفت درسی که حضرت امام راحل و انقلاب به ما داد این بود که در میدان عمل از کمبودها وکاستی ها نهراسیم. وی با بیان […]

واران خبر:مهندس فتح اللهی ظهر امروز در جلسه شورای راهبردی دانشکده فنی میرزاکوچک ضمن تبریک بمناسبت درپیش بودن ایام مبارکه دهه فجر با اشاره به جانفشانیهای مردم و شهدای گرانقدر گفت درسی که حضرت امام راحل و انقلاب به ما داد این بود که در میدان عمل از کمبودها وکاستی ها نهراسیم.

وی با بیان اینکه اگر در کاری اراده کردیم توکل برخدا و ایمان راسخ باشد پیروز خواهیم شد افزود توکل بر خدا حکومت ستم شاهی را به زیر کشید و این نبود مگر با شخصیت کاریزماتیک حضرت امام و پشتوانه مردم.

مهندس فتح اللهی از جنگ تحمیلی هشت سال دفاع مقدس و جنگ ما با کل دنیا سخن گفت و اظهار داشت بیش از ۷۰کشور دنیا عراق را پشتیبانی میکردند ولی ما با عزم راسخ حتی یک وجب هم از خاکمان را به دشمن ندادیم.

وی ارتقا علمی کشور را در سطح دنیا بی نظیر خواند و بیان کرد ایرانیان باهوش و ذکاوت خود حرف اول را در جهان می زنند و وظیفه دانشگاه این است که با شناسایی این استعدادها  نخبه پروری را به اوج خود برساند.

فرماندار صومعه سرا شکوفایی استعدادها را در جامعه موجب استقلال وعدم وابستگی به دیگران خواند و گفت برای رفع مشکلات مراکز آموزش عالی قطعا از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی