Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 21721
شنبه ۶ شهریور ۱۳۹۵ | ۰۵:۱۱ ق.ظ
وقتی نماینده صومعه سرا مشکل مردم فومن را برطرف میکند+تصویر
واران خبر :پس از پیروزی کاظم دلخوش در انتخابات دور دهم مجلس شورای اسلامی و کسب اکثریت آرا از مردم صومعه سرا با استفاده از رایزنی های خود توانست نهضت آسفالت را در صومعه سرا به راه بی اندازد و تمام کوچه ها و خیابان ها شهرستان رو از این نعمت بهره مند سازد. دامنه […]

واران خبر :پس از پیروزی کاظم دلخوش در انتخابات دور دهم مجلس شورای اسلامی و کسب اکثریت آرا از مردم صومعه سرا با استفاده از رایزنی های خود توانست نهضت آسفالت را در صومعه سرا به راه بی اندازد و تمام کوچه ها و خیابان ها شهرستان رو از این نعمت بهره مند سازد.

دامنه این نهضت تا بدان آنجا رسید که فرماندار صومعه سرا خبر از دریافت کامل  سهمیه  قیر این شهرستان می دهد ؛سهمیه ای که معادل مجموع سهمیه قیر سالیانه تمامی شهرستان های استان گیلان بوده و نماینده مردم صومعه سرا موفق به جذب این سهمیه فوق العاده گردیده

پشتکار و پیشرفت چشم گیر نماینده صومعه سرا در گرفتن بودجه و قیر برای آسفالت باعث شد تا علاوه بر صومعه سرا مردم شهرستان های دیگر نیز برای آسفالت محله خود نزد دلخوش بروند.

شاهد این مدعا بنری است با تصویر نماینده صومعه سرا و فومن که  در این دو شهرستان بالا آمده و تشکر مردم فومن را از دلخوش نشان میدهد.

photo_2016-08-d-36-33

گویا نماینده صومعه سرا با دریافت قیر مازد بر نیاز خود اکنون در حال کمک به دیگران است و مردم شهرستان فومن هم از این کمک بی نصیب نمانده اند.

حال باید دید برنامه دلخوش برای آینده صومعه سرا چیست و تا چه حد در راستای تحقق وعده های و شعار های انتخاباتی اش همت خواهد گماشت؟ آیا در چهار سال آینده شاهد اجرای نهضت هایی از این دست در زمینه های دیگر توسط آقای نماینده هستیم یا خیر؟


تصویر بنر:

photo_2016-08-19_19-35-53

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

نظرات بینندگان خبرگزاری : ۱

  1. سنبل

    طی چندسال اخیر نماینده گان فومن آیا برای مردم صومعه سرا کرده اند حتی مسئولین فومن از زدن تابلوی برطرف فومن طفر میروند فقط مسیر فومن ماسوله وقلعه رودخان را هدف گرفتن ، بسیار مسافران حتی نمی دانند درمسیر شهرستان به نام صومعه سرا وجود دارد

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی