Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22263
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵ | ۲۲:۱۳ ب.ظ
پشت پرده هجمه علیه سالار عقیلی پس از اجرای «حماسه بصیرت»
حجت الاسلام احمد سالک، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار داشت: آنچه که در کشور و در هر عرصه‌ای می‌گذرد از جمله هنر باید منطبق با ارزش های اسلامی و انقلابی باشد و اگر خارج از این چارچوب باشد در حقیقت خواسته بیگانگان عملی شده است.   وی ادامه داد: جایگاه […]

حجت الاسلام احمد سالک، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با صبح توس، اظهار داشت: آنچه که در کشور و در هر عرصه‌ای می‌گذرد از جمله هنر باید منطبق با ارزش های اسلامی و انقلابی باشد و اگر خارج از این چارچوب باشد در حقیقت خواسته بیگانگان عملی شده است.

 

وی ادامه داد: جایگاه و رسالت هنر در نظام اسلامی احیای ارزش‌های دینی است و اگر کسی تخلف کرد باید در برابر آن ایستاد و کسانی که بر مبنای ارزش‌های انقلابی و دینی حرکت می‌کنند باید مورد تشویق و تمجید قرار گیرند.

سالک با اشاره به هجمه‌ها و عناوین و القاب زشتی که بر سالار عقیلی پس از اجرای حماسه بصیرت در سالروز گرامیداشت حماسه ۹ دی وارد شد، افزود: ممکن است در پشت این اقدام جریانات سیاسی در کار باشد.

وی حضور مردم را یکی از مهم‎ترین مواردی دانست که می‌تواند خوانندگان ارزشی را مورد تشویق و ترغیب قرار دهد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس بیان داشت: کسانی که خلاف موازین شرعی کنسرت برگزار می‌کنند سازوکارهایی برای برخورد با آنان وجود دارد و چنانچه در راستای انقلاب و ارزش‌های دینی باشند باید مورد حمایت قرار می‌گیرند.

 

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious
برچسب‌ها: ، ، ، ، ، ،

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی