Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22936
دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ | ۱۹:۵۳ ب.ظ
پیاده‌روی «امر به معروف و نهی از منکر» در ضیابر برگزار شد
پیاده روی «امر به معروف و نهی از منکر» خواهران بسیجی پایگاه ام عماره ضیابر عصر امروز (۱مهر) با حضور پرشور بسیجیان به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد. این پیاده روی از جلوی پایگاه ام عماره ضیابر آغاز و تا بقعه آقا سید محمد جان ضیابر ادامه داشت و خواهران در این مسیر با […]

پیاده روی «امر به معروف و نهی از منکر» خواهران بسیجی پایگاه ام عماره ضیابر عصر امروز (۱مهر) با حضور پرشور بسیجیان به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد.

این پیاده روی از جلوی پایگاه ام عماره ضیابر آغاز و تا بقعه آقا سید محمد جان ضیابر ادامه داشت و خواهران در این مسیر با در دست داشتن بنر امر به معروف و نهی از منکر در این آیین شرکت کردند.

شیوا بشاش، فرمانده پایگاه ام عماره ضیابر در حاشیه این راهپیمایی به خبرنگار خبرگزاری شبستان اظهار داشت: گام نهادن در مسیر عمل و احیا امر به معروف و نهی از منکر راهی برای شناخت حق از باطل است.

وی با بیان اینکه امام حسین (علیه‌السلام) شهید امر به معروف و نهی از منکر است و در واقع قیام خونین کربلا بر پایه این امر مهم بود، افزود: خداوند متعال درباره لزوم تشکیل گروه هایی در جهت اجرای این فریضه الهی بیان می دارد: باید در جامعه کسانی باشند تا فرامین الهی را پیاده و اجرا کنند.

فرمانده پایگاه ام عماره ضیابر با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر فریضه ای است که بیش از پیش بایستی مورد توجه قرار گیرد، گفت: انجام فریضه مهم امر به معروف و نهی از منکر باید در اولویت همه کارها و امورات ما قرار گیرد.

بشاش با بیان اینکه نباید تذکر لسانی را فقط مختص به ایامی خاصی همچون هفته دفاع مقدس و هفته بسیج کنیم، تصریح کرد: امر به معروف و نهی از منکر از ملزومات جامعه امروز است زیرا دشمن از راهی برای نفوذ در فرهنگ، سیاست، اجتماع و … استفاده می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: اگر امر به معروف و نهی از منکر به درستی در جامعه احیا و تبیین گردد چهره جامعه را تغییر خواهد داد

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی