Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 23035
سه شنبه ۱۲ دی ۱۳۹۶ | ۱۹:۱۲ ب.ظ
کارخانه چوکا مستهلک‌شده‌ و باید ‌نوسازی شود
به گزارش واران، محمود شکری در نشست خبری بابیان اینکه روند ‌نوسازی برای تأمین مالی‌ شرکت چوب و کاغذ ایران (چوکا) خوب پیش رفته است اظهار کرد: خوشبختانه به‌جاهای خیلی خوبی رسیده و به امید خدا امیدواریم تا یک ماه آینده منابع مالی‌ هم تأمین شود. وی تصریح کرد: از طریق صندوق توسعه ملی و […]

به گزارش واران، محمود شکری در نشست خبری بابیان اینکه روند ‌نوسازی برای تأمین مالی‌ شرکت چوب و کاغذ ایران (چوکا) خوب پیش رفته است اظهار کرد: خوشبختانه به‌جاهای خیلی خوبی رسیده و به امید خدا امیدواریم تا یک ماه آینده منابع مالی‌ هم تأمین شود.

وی تصریح کرد: از طریق صندوق توسعه ملی و هم از جای دیگر در حال پیگیری هستیم و تقریباً پرونده تکمیل‌شده  و کارهای آن انجام‌شده است.

نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به وضعیت کارخانه چوکا گفت: کارخانه چوکا مستهلک‌شده‌ و باید ‌نوسازی انجام شود تا بتوانیم وضع موجود ‌را رو به بهبود و ایجاد اشغال بیشتر بکشانیم.

شکری با اشاره به مشکل اصلی کارخانه چوکا خاطرنشان کرد: در جنگل‌ها قانونی مصوب شده که تنفس جنگل ایجاد شد و چوب کاهش پیدا کرد و به همین خاطر این شرکت یا کار نمی‌کند یا در ۱۰ روز دو روز کار می‌کند.

وی بابیان اینکه شرکت جنگل شفارود نباید مشکل منابع مالی داشته باشد گفت:  این شرکت بیش از ۱۰ هزار هکتار زمین‌های جلگه‌ای دارند که کشت و زراعت چوب است.

نماینده مردم تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در سال ۹۶ مصوب شد که چقدر باید چوب‌های ریشه‌کن شکسته و جلگه را در اختیار شرکت‌ها قرار دهند‌ و برای سال ۹۷ هم‌ مصوب شد‌ و باید دستور وزیر را بگیرند.

شکری با بیان اینکه کارگران شرکت چوکا چهار ماه است که معوقه دارند بیان کرد: این کارگران ‌پرداختی نداشته و مشکلی که ایجاد شد همین عدم ارائه چوب و مجوز ندادن بود.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی