Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22603
دوشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ | ۰۹:۳۴ ق.ظ
کسانی که آمریکا را کدخدا می دانند لایق مسئولیتی نیستند
به گزارش خبرنگار واران خبر ، حجت الاسلام تسخیری امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه صومعه سرا با بیان اینکه باید دوران سیاسی ائمه(ع) را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم، افزود: دوران سیاسی زمان امام موسی کاظم(ع) بی نظیرترین دوران سیاسی زمان بود.   وی با بیان اینکه […]

به گزارش خبرنگار واران خبر ، حجت الاسلام تسخیری امروز در مراسم تودیع و معارفه مسئول دفتر نماینده ولی فقیه سپاه ناحیه صومعه سرا با بیان اینکه باید دوران سیاسی ائمه(ع) را سرلوحه زندگی خود قرار دهیم، افزود: دوران سیاسی زمان امام موسی کاظم(ع) بی نظیرترین دوران سیاسی زمان بود.

 

وی با بیان اینکه در زندگی ائمه(ع) همیش هشاهد ۲ جریان بوده ایم که هر دو جریان زیر چتر اسلام حرکت می کمنند اما در واقع یک جریان هیچوقت نخواستند اسلام ناب محمدی را پذیرا باشند ،گفت: زمان امام موسی کاظم(ع) برای ما بزرگترین درس تاریخی است.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان گفت: بنی عباس برای رسیدن به قدرت از موج خاکستری جامعه استفاده کرد و به این نتیجه رسید که بنی امیه ضعیف و حکومت از آن علویان است، جمعیتی که آگاهی کامل نداشتند به سمت بنی عباس رفتند و حکومت آنها را شکل دادند، همین که بنی عباس به حکومت رسید گفتند علویون چه کسی هستند و به آنها پشت کردند.

حجت الاسلام تسخیری با بیان اینکه امروز هم عده ای برای رسیدن به قدرت از قول و وعده وعیدهای دروغین سخن می گویند و قوتی به قدرت رسیدند حرفهای خودشان را فراموش می کنند، تصریح کرد: برخی ها حاضرند برای رسیدن به قدرت فرماند و حرف ولی زمان خود را به زمین بزنند.

وی با بیان اینکه کسانی که به دنبال قدرت و رابطه با دیگر کشورها هستند و آمریکا را کدخدا می دانند لایق مسئولیتی نیستند، خاطرنشان کرد: کسانی که جلوتر و یا خیلی عقب تر از رهبری حرکت می‌کنند، پیرو ولایت نیستند

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه کسانی که امروز از خطوط قرمز انقلاب و نظام عبور می‌کنند فردا که امام زمان(عج) ظهور کند از خط قرمز ولی خدا هم عبور خواهند کرد، تصریح کرد: به فرموده امام راحل وقتی امام زمان(عج) ظهور می‌کند عده‌ای از علمای بزرگ در برابر امام می‌ایستند.

حجت‌الاسلام تسخیری، راه نجات ملت را مسیرولایت دانست و خاطرنشان کرد: جبهه‌ای که ولایت را تایید می‌کند باید مورد حمایت قرار بگیرد زیرا کسی که آمریکا را کدخدا معرفی می‌کند، ارزش ندارد.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی