Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22292
یکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ | ۲۳:۲۶ ب.ظ
کشف ۱۷۵ اصله درخت قاچاق به وزن ۴تن در صومعه سرا
واران خبر: سرهنگ آقا جانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان صومعه سرا در تشریح خبر گفت: در پی گزارشات مردمی از قطع درختان در صومعه سرا ، نیروی انتظامی به  بررسی این گزارش پرداخت. وی با بیان اینکه در بررسی این گزارش مامورین با یک نیسان در حاشیه روستای چمثقال رو به رو شدند گفت: پس […]

واران خبر: سرهنگ آقا جانی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان صومعه سرا در تشریح خبر گفت: در پی گزارشات مردمی از قطع درختان در صومعه سرا ، نیروی انتظامی به  بررسی این گزارش پرداخت.

وی با بیان اینکه در بررسی این گزارش مامورین با یک نیسان در حاشیه روستای چمثقال رو به رو شدند گفت: پس از دستور توقف این خودرو مامورین متوجه قاچاقی بودن محموله چوب این نیسان شده و توانستند ۳۰اصله درخت توسکا را از این خودرو کشف و ضبط کنند.

فرمانده نیروی انتظامی صومعه سرا با اشاره به اینکه :در این پرونده چهار متهم ۴۳، ۳۰، ۳۲ و ۴۰ ساله دستگیر و با تشکیل پرونده برای طی مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند افزود : وزن تقریبی این بار حدود ۲ تن و هشتاد کیلو گرم بود.

وی با بیان اینکه مامورین این نهاد در برخورد با قاچاقچیان کوتاهی نمیکند افزود: نیروی های پلیس چندی پیش با کشف ۴۵اصله درخت توسکا به وزن ۲تن که در روستای خشک‌رودبار دپو شده بود توانستند متهم ۳۲ ساله مربوط به این پرونده را دستگیر و روانه دادگاه کنند.

سرهنگ آقاجانی با اشاره به اهمیت جنگ و محیط زیست در گیلان گفت: نیروی انتظامی همواره خود را یکی از حافظان این سرمایه میداند.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی