Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 5378
یکشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۴:۲۳ ق.ظ
کشف ۲۴ هزار لیتر نفت سفید قاچاق در صومعه‌سرا
 خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از کشف ۲۴ هزار و ۴۳۲ لیتر نفت سفید قاچاق و دستگیری سه نفر از عاملان فروش آن در این شهرستان خبر داد. به گزارش  خبرگزاری صومعه سرابه نقل از فارس ، احمد عسگری عصر امروز در جلسه نیروی انتظامی این شهرستان با اشاره به کشف محموله قاچاق سوخت در صومعه‌سرا، اظهار کرد: […]

url

 خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): فرمانده انتظامی صومعه‌سرا از کشف ۲۴ هزار و ۴۳۲ لیتر نفت سفید قاچاق و دستگیری سه نفر از عاملان فروش آن در این شهرستان خبر داد.

به گزارش  خبرگزاری صومعه سرابه نقل از فارس ، احمد عسگری عصر امروز در جلسه نیروی انتظامی این شهرستان با اشاره به کشف محموله قاچاق سوخت در صومعه‌سرا، اظهار کرد: کشف این محموله قاچاق یکی از عملیات‌های مهم و بزرگ پلیس صومعه‌سرا است.

وی از کشف ۲۴ هزار و ۴۳۲ لیتر نفت سفید قاچاق در صومعه‌سرا خبر داد و افزود: در راستای این عملیات سه نفر از عاملان فروش آن نیز در صومعه‌سرا دستگیر شده و تحویل مقام قضایی شده‌اند.

فرمانده انتظامی صومعه‌سرا به هویت افراد دستگیر شده مذکور اشاره کرد و گفت: یک نفر از این افراد اهل صومعه‌سرا و دو نفر دیگر زاهدانی هستند.

وی با اشاره به محل نگه‌داری و جاسازی مواد سوختی کشف شده، تصریح کرد: تمام نفت‌های سفید قاچاق در یک کارخانه برنج‌کوبی مخروبه در یکی از روستاهای صومعه‌سرا به صورت مخفیانه انبار و نگه‌داری می‌شد.

عسگری با بیان اینکه مواد سوختی در ظروف قابل حمل کوچک‌تر جاسازی و به خارج از مرزهای کشور قاچاق می‌شد، ادامه داد: قاچاقچیان مقادیر نفت سفید را در گالن‌های ۲۰ لیتری ریخته و با برچسب تینر روغن «سوپر شمال» در خودرو حمل سوخت جاسازی می‌کردند.

به گفته وی، قاچاقچیان مذکور برای سودجویی از اقدام غیر قانونی خود،نفت سفید را لیتری ۱۰۰ تومان در داخل کشور می‌خریدند و آن را لیتری ۳۰۰ تومان در خارج از مرزهای کشور به فروش می‌رساندند.

فرمانده انتظامی صومعه‌سرا در ادامه از قتل یک برادر به دلیل اختلاف نظر در مورد میزان ارثیه پدری در این شهرستان خبر داد و بیان کرد: برادر بزرگ یک خانواده صومعه‌سرایی به دلیل بحث و درگیری در مورد میزان ارثیه پدری، برادر کوچک‌تر خود را به قتل رساند.

به گفته وی، قاتل یک فرد ۵۰ ساله بود که برادر ۴۵ ساله خود را با یک ضربه چاقو به قتل رسانیده که پس از ۲۴ ساعت تعقیب و گریز با همکاری کارآگاهان نیروی انتظامی در تهران شناسایی و دستگیر شد.

 
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی