Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 23090
دوشنبه 29 ژانویه 2018 | 21:00 ب.ظ
گودالی بزرگ و ابهام آفرین در آتش نشانی ماسال + عکس
به گزارش واران، به نقل از ماسال نیوز؛ تصاویر ارسالی شهروندان از محوطه آتش نشانی شهرداری ماسال از وجود گودالی بزرگ در این مکان و برداشت عجیب و شدید شن از آن خبر می دهد. در انتهای حیاط این آتش نشانی و کمی بالاتر از ساختمان این واحد خدماتی، حفره ای بزرگ دیده می شود که […]

به گزارش واران، به نقل از ماسال نیوز؛ تصاویر ارسالی شهروندان از محوطه آتش نشانی شهرداری ماسال از وجود گودالی بزرگ در این مکان و برداشت عجیب و شدید شن از آن خبر می دهد.

در انتهای حیاط این آتش نشانی و کمی بالاتر از ساختمان این واحد خدماتی، حفره ای بزرگ دیده می شود که با علف های هرز تا حدودی پوشانده شده است. رشد علف های هرز در این نقطه به نحوی است که از راه دور کسی چندان متوجه وجود حفره در زمین نمی شود اما با نزدیک شدن به این مکان مشخص می شود حجم برداشت شن از این ناحیه بسیار زیاد است.

م

برداشت شن از محوطه آتش نشانی (که روزگاری حاشیه رودخانه محسوب می شد) علاوه بر اما و اگر های قانونی، ممکن است در دراز مدت ساختمان آتش نشانی را نیز با مشکل روبرو کند.

شواهد حکایت از این دارد که برداشت‌ها مربوط به قبل از روی کار آمدن دوره پنجم شورای شهر ماسال است و هنوز معلوم نیست آیا این برداشت ها بر اساس مصوبه رسمی شورا یا کسب مجوز از نهادهای رسمی صورت گرفته یا خیر. وجود اسناد مالی برای استفاده از این حجم شن در مجموعه شهرداری و شورای شهر نیز مبهم است.

موضوعی که جا دارد مجموعه جدید شورای شهر پس از بررسی اسناد مالی گذشته، در قبالش حساس و پاسخگو باشد.

 

انتهای پیام/

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به آژانس خبری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی