Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22929
جمعه ۳۱ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۹:۴۴ ب.ظ
یک استاندار مانند توپ زمین فوتبال شده و هر کسی یک شوت می‌زند/با این روند قطعا از جای دیگر استاندار می آورند
به گزارش خبرنگار ما، دلخوش عصر امروز در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه گیلان که در تالار فرشتگان این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه انتخاب یک استاندار مانند توپ زمین فوتبال شده و هر کسی یک شوت می‌زند، اظهار داشت: این سرنوشت مردم گیلان است و با این روند قطعا از جای دیگر استاندار […]

به گزارش خبرنگار ما، دلخوش عصر امروز در مراسم تجلیل از اصحاب رسانه گیلان که در تالار فرشتگان این شهرستان برگزار شد، با بیان اینکه انتخاب یک استاندار مانند توپ زمین فوتبال شده و هر کسی یک شوت می‌زند، اظهار داشت: این سرنوشت مردم گیلان است و با این روند قطعا از جای دیگر استاندار می آورند.

وی با بیان اینکه رسانه های استان باید در این زمینه قوی تر عمل کنند، افزود: سرمایه گذاران در گیلان باید حمایت شوند.

نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه فضای مجازی برای پویایی جامعه لازم است اما متاسفانه برخی ها این فضا را به لج کشیده اند، گفت: خبرنگاران می توانند با انتقاد سازنده به مسئولان و تصمیم گیران استان خط دهند.

دلخوش با بیان اینکه خبرنگاران اگر مطالب را صادقانه بیان کنند دستگاه های امنیتی اطلاعاتی هم از آنها حمایت می کنند، تصریح کرد: برخی از مدیران بودنشان برای مردم بی فایده است و باید تودیع شوند.

وی با بیان اینکه دستگاه ها نباید جلوی پای مردم سنگ بیندازند، خاطرنشان کرد: خبرنگاران می توانند سرمایه گذاران را جذب و جلوی فرار آنها از این استان را بگیرند.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی