Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22758
جمعه ۹ تیر ۱۳۹۶ | ۱۴:۲۰ ب.ظ
۱۲۵۸ دانش آموز صومعه سرایی در کنکور سراسری ۹۶ باهم رقابت می کنند
مهرداد فیض بخش در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به نزدیکی برگزاری آزمون کنکور سراسری سال ۹۶، اظهار کرد: هزار و ۲۵۸ دانش آموز دختر و پسر رشته های مختلف شهرستان صومعه سرا در آزمون کنکور سراسر امسال ثبت نام کرده و به رقابت با سایر داوطلبان می پردازنند. وی به تعداد دواطلبان به […]

مهرداد فیض بخش در گفتگو با خبرنگار ما با اشاره به نزدیکی برگزاری آزمون کنکور سراسری سال ۹۶، اظهار کرد: هزار و ۲۵۸ دانش آموز دختر و پسر رشته های مختلف شهرستان صومعه سرا در آزمون کنکور سراسر امسال ثبت نام کرده و به رقابت با سایر داوطلبان می پردازنند.

وی به تعداد دواطلبان به تفکیک رشته تحصیلی اشاره کرد و افزود: از این میزان ۶۲۰ داوطلب در رشته تجربی و ۱۲۷ داوطلب در رشته ریاضی، ۳۵۰ داوطلب رشته انسانی، ۴۶ داوطلب هنر و ۱۱۵ داوطلب در رشته زبان حضور دارند.

رئیس آموزش و پرورش صومعه سرا با اشاره به فراهم کردن امکانات و تمهیدات لازم برای برگزاری این آزمون در سطح شهرستان ، خاطرنشان کرد:  فراهم کردن شرایط مناسب برای آرامش داوطلبان در طول برگزاری آزمون و همچنین ایجاد فضای مناسب در مراکز برگزاری این آزمون اعم وجود سیستم های خنک کننده بسیار مهم و حائز اهمیت است.

فیض بخش در ادامه با بیان اینکه آزمون کنکور سراسری سال ۹۶ در روزهای ۱۵ و ۱۶ تیرماه جاری برگزار می شود، گفت: ۱۴ حوزه در شهرستان صومعه سرا  برای برگزاری این آزمون در نظر گرفته شده است./مهر
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی