Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 22353
یکشنبه ۱۷ بهمن ۱۳۹۵ | ۰۱:۳۴ ق.ظ
۸پروژه عمرانی،رفاهی در صومعه سرا افتتاح شد+تصویر
به گزارش واران خبر : این هشت پروژه که مربوط به بخش تولمات شهرستان صومعه سرا می باشد ،امروز با حضور نماینده شهرستان ،فرماندار و مسئولین به بهره برداری رسید. پروژه خانه معلم تولمشهرکه شامل رستوران و اجرای فاز دو تعاونی فرهنگیان است با بودجه بالغ بر ۸۵ میلیون تومان اعتبار به بهره برداری رسید، […]

به گزارش واران خبر : این هشت پروژه که مربوط به بخش تولمات شهرستان صومعه سرا می باشد ،امروز با حضور نماینده شهرستان ،فرماندار و مسئولین به بهره برداری رسید.

پروژه خانه معلم تولمشهرکه شامل رستوران و اجرای فاز دو تعاونی فرهنگیان است با بودجه بالغ بر ۸۵ میلیون تومان اعتبار به بهره برداری رسید، لازم به ذکر است که تعاونی فرهنگیان تولم شهر یکی از موفق ترین تعاونی های فرهنگی استان گیلان بوده که حدود ۷۰۰ عضو دارد.

در ادامه برنامه های پنجمین روز دهه فجر کنگ احداث نمازخانه و سرویس بهداشتی در تولمشهر به زمین خورد.

آقاجانی شهردار تولم شهر با اشاره به انتقال محل بازار هفتگی به سمت دیگر شهر گفت: هدف از ساخت این مجموعه در اختیار گذاشتن نمازخانه و سرویس بهداشتی برای بازاریان است.

در پایان همچنین شش پروژه حوزه شهری تولمات نیز شامل روکش و آسفالت راه، کلنگ زنی نمازخانه و سرویس بهداشتی بازار محلی شهر، روشنایی معابر عمومی، لوله گذاری برای ساماندهی و جمع آوری آب های سطحی بوده که در مجموع برای اجرای این پروژه دو میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

مطلب مرتبط

Related Posts
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی