عکس خبری
b4554
 
 
تاريخ درج خبر: ۱۷ اسفند ۱۳۹۲
کد خبر: 13259
نخستین خزانه گیری و بذرپاشی برنج گیلان در صومعه سرا

334tct4

خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): شالیکار صومعه سرایی نخستین شالیکار گیلانی است که برای فصل زراعی جدید خزانه گیری و بذرپاشی کرد.
آقای احمدی شالیکار اهل روستای بهمبر صومعه سرا در فاصله ۱۳ روز مانده به بهار ، امروز برای یک هکتار از شالیزارش خزانه گیری و بذرپاشی کرد و قرار است در شالیزارش رقم محلی و زودرس هاشمی کشت کند.
آقای بنیادی معاون بهبود تولیدات گیاهی جهاد کشاورزی گیلان گفت : درحالی شالیکار صومعه سرایی خزانه گیری کرده که فقط ۲۰ درصد از ۲۳۸ هزار شالیزار گیلان شخم اول زده اند .


"استفاده از این خبر فقط با ذکر منبع مجاز میباشد"

به اشتراک بگذارید...


ارسال نظر

خبر تصویری
ویدئو های بیشتر
  • ویدئوهای بیشتر
آرشیو گذشته
خبر تیتر
در حالی که بارش برف در صومعه سرا به جای زیبایی همیشگی خود کم کم چهره‌ای وحشتناک به خود میگیرد اخبار جالبی پیرامون عملکرد مسئولین در مواجهه با این بحران به گوش میرسد! بارش اولین برف زمستانی که در صومعه‌سرا از نیمه شب پنجشنبه آغاز شد و باعث خوشحالی مردم و بخصوص کشاورزان گردید کمی بعد شکل دیگری به خود گرفت، زیرا بعد از سه روز از بارش برف مردم این شهرستان با مشکلات فراوانی مواجه شدند. راه های ارتباطی بیش از ۴۰ روستا و حتی برخی از کوچه ها و معابر شهر نیز مسدود گردید و مردم برای تأمین مایحتاج روزانه زندگی با مشکلاتی روبرو شده اند. همچنین در حالی که اکثر روستاها در شهرستان صومعه‌سرا گرفتار بحران برف هستند، استاندار گیلان به رامسر استان مازندران سفر کرد. استاندار گیلان پس از بازدید از بخش چابکسر در شهرستان رامسر در غرب مازندران حضور یافت!
آخرین اخبار خبرگزاری
اخبار ايران و جهان
اخبار ورزشی
خبر خاص
خبرگزاری صومعه سرا (SCNA): پیوند اعضاء یک بیمار مرگ مغزی در صومعه سرا جان ۳ بیمار نیازمند را نجات داد . قلب و ۲ کلیه رحمان فیضی کارگر ۴۵ ساله کارگاه چوب بری خاکیان صومعه سرا که بر اثر تصادف مرگ مغزی شده بود در بیمارستان سینای تهران به ۳ بیمار نیازمند پیوند زده شد و به آنان زندگی دوباره بخشید . اهدای عضو، به معنای واقعی اهدای زندگی است، که به واسطه آن جان انسان‌های دیگر از مرگ نجات پیدا می‌کند، و این نیازمند ایثار خانواده و بازماندگان فرد مرگ مغزی است که با این اهدا زندگی دوباره به بیماران نیازمند و حیاتی جاودانه و ابدی به بیمار مرگ مغزی میبخشد.
چاپ این خبر
چاپ این صفحه