Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 20883
شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۴ | ۲۲:۰۰ ب.ظ
دکتر دلخوش:
اگر قرار باشد قوه مجریه ریالی از بیت‌المال بردارد باید از نمایندگان مجلس مجوز بگیرد
photo_2016-02-20_20-57-40
اگر قرار است از منابع کشور درست استفاده کنیم لازم است افرادی در کرسی‌های مجلس حضور یابند که برای مردم تلاش و از منابع استفاده صحیح می‌کنند.

سید کاظم دلخوش بعد از ظهر امروز در نشست خبری با خبرنگاران رسانه‌ها را تاریخ‌سازان کشور اسلامی به‌ویژه در استان گیلان دانست.

وی با بیان اینکه امروز رسانه‌ها هر دغدغه‌ای را که ثبت کنند در ذهن مردم و آرشیو نظام می‌ماند، افزود: اعتقاد بنده این است که باید برای تقویت اصحاب رسانه، مطبوعات و صدا و سیما تلاش شود.

photo_2016-02-20_20-59-34

نماینده ادوار هفتم و هشتم مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی در ادامه به جایگاه نمایندگان در مجلس اشاره کرد و گفت: در کشور ما سه قوه مجریه، مقننه و قضائیه وجود دارد که اگر قرار باشد قوه مجریه ریالی از بیت‌المال بردارد باید از نمایندگان مجلس مجوز آن را بگیرد.

وی با تصریح بر اینکه نباید در انتخاب به موضوعات فرعی توجه کنیم و مسائل فرعی را بر اصل ترجیح دهیم، خاطرنشان کرد: انتخاب‌ها نباید از روی حب و بغض و یا مسائل قومی و… باشد.

دلخوش یادآور شد: اگر قرار است از منابع کشور درست استفاده کنیم لازم است افرادی در کرسی‌های مجلس حضور یابند که برای مردم تلاش و از منابع استفاده صحیح می‌کنند.

photo_2016-02-20_20-58-37

به گفته وی، اگر کسی که از قانون چیزی نمی‌داند وارد مجلس شود برای مجلس وقت نمی‌گذارد و مجلس و مردم آسیب می‌بینند.

داوطلب نمایندگی دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از حوزه انتخابیه صومعه‌سرا خاطرنشان کرد: به مردم استان توصیه می‌کنم اجازه ندهند افرادی وارد مجلس شوند که برای جمع کردن آرا پول توزیع می‌کنند.

photo_2016-02-20_21-00-08

وی یادآور شد: از مردم می‌خواهیم افرادی را که در زمان انتخابات قصد خرید و فروش آرا را دارند به دستگاه‌های مربوطه معرفی کنند.

وی یادآور شد: رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند مسئولان محل رفع حاجات مردم هستند و برای رفع حاجات مردم باید به صورت تخصصی ورود کنیم.

photo_2016-02-22_18-39-13

در این جلسه در ارتباط با بهبود وضعیت مجمع نمایندگان گیلان و هم افزایی بیشتر و بهبود وضعیت توسعه استان در ابتدای جلسه هم صحبت شد و حدود ۱۲۰ نفر از خبرنگاران فعال استان گیلان حضور پیدا کرده بودند.

فارس نیوز/
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

نظرات بینندگان خبرگزاری : ۱

  1. دلتنگ

    چراسایتتون خراب شده
    همش به یه صفحه دیگه میره

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی