Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 21463
دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ | ۲۲:۰۷ ب.ظ
اجرای طرح «والعادیات» در صومعه‌سرا
فرمانده انتظامی اشاره به اجرای طرح «والعادیات» در سطح این شهرستان، افزود: در این طرح چادر و کانکس نیروی انتظامی در یک محل نصب خواهد شد تا مردم بتوانند مستقیم اخبار و اطلاعات خود را درباره قاچاقچیان مواد مخدر در اختیار پلیس قرار دهند.

سرهنگ اردشیر آقاجانی، فرمانده انتظامی صومعه‌سرا ظهر امروز(۲۸تیر) در جلسه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در سالن جلسات فرمانداری با بیان اینکه امروز در پیشگیری از جرایم، دستگیری، تشکیل پرونده و ارجاع به دادگاه دیگر کاربرد ندارد، گفت: امروزه رویکرد نیروی انتظامی در بعد اجتماعی است.

وی با بیان اینکه دهیاران باید خود را پلیس بدانند، تصریح کرد: ۱۶ دستگاه خودروی نیروی انتظامی شبانه روز در سطح شهر برای ایجاد امنیت و آرامش مردم در تردد هستند.

فرمانده انتظامی صومعه‌سرا با بیان اینکه آموزش و هشدار در پیشگیری اجتماعی بسیار موثر است، خاطرنشان کرد: دهیاران باید نسبت به آموزش و هشدار مردم روستا گام‌های اساسی بردارند.

سرهنگ آقاجانی، روشنایی شهر و نصب دوربین‌های مدار بسته را در راستای کشف سارقین بسیار موثر دانست و اظهار کرد: سرقت از جمله عواملی است که امنیت را زیر سوال می‌برد و مردم از آن ناراضی هستند.

وی با اشاره به اجرای طرح «والعادیات» در سطح شهرستان صومعه‌سرا، افزود: در این طرح چادر و کانکس نیروی انتظامی در یک محل نصب خواهد شد تا مردم بتوانند مستقیم اخبار و اطلاعات خود را درباره قاچاقچیان مواد مخدر در اختیار پلیس قرار دهند.

فرمانده انتظامی صومعه‌سرا گفت: هدف از اجرای این طرح مبارزه با جرایم مواد مخدر، توزیع کننده، مصرف کننده و معتادین است که در این راستا نقاط جرم خیز شهرستان شناسایی شده است.
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی