Page Info
Google PageRank Checker Powered by  MyPagerank.Net
کد خبر: 21486
سه شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۵ | ۱۷:۲۰ ب.ظ
معاون فرماندار صومعه‌سرا خبر داد:
وجود نارضایتی مردمی از برخی از نانوایی‌ها در شهرستان صومعه‌سرا
معاون فرماندار صومعه‌سرا ضمن اشاره به وجود گزارشات مردمی مبنی بر نارضایتی از برخی از نانوایی های این شهرستان، بر لزوم نظارت ادارات مرتبط در این خصوص تاکید کرد.

دکتر سجاد کریمی در جلسه شورای بهداشت که در فرمانداری صومعه‌سرا برگزار شد، با بیان اینکه تمام تلاشمان رفع و به حداقل رساندن مشکلات بهداشتی در شهرستان است، اظهار کرد: نظارت و پایش مستمر کلیه اعضای کارگروه بهداشت در صنوف،کلیه ساختارها و اماکنی که مرتبط با سلامت و بهداشت مردم هستند به جد پیگیری می‌شود.

وی بر تعامل و تبادل‌نظر ادارات و اعضای کارگروه بهداشت در راستای عملکرد بهتر پایش و نظارت تاکید کرد و افزود: قطعا توانایی یک اداره در پایش کل شهرستان با محدودیت‌های انسانی مواجه است بنابراین موظفیم همگان در راستای بهبود و ارتقای بهداشت و سلامت شهرستان تلاش کنیم.

IMG_7277 - Copy

وی بر دستور دادستان شهرستان مبنی بر رصد و پایش نانوایی‌ها اشاره کرد و گفت: شبکه بهداشت نیز بنا بر وظیفه ذاتی خود نسبت به رصد و پایش نانوایی‌ها در استفاده از جوش شیرین و افزودنی‌ها اقدام کرده است.

کریمی پاشاکی با بیان اینکه سلامت جامعه حائز اهمیت است، خاطرنشان کرد: تامین اعتماد مردم نسبت به سلامت جامعه ضروری است. سلامت مردم اولویت نخست این کارگروه است.

وی به گزارشات مردمی مبنی بر نارضایتی از برخی از نانوایی‌ها اشاره و تصریح کرد: در حوزه بهداشتی در این خصوص شبکه بهداشت ورود خواهد کرد.

IMG_7279

دکتر محسن حسین‌زاده رئیس شبکه بهداشت و درمان صومعه‌سرا نیز در ادامه با بیان اینکه سلامت مردم خط قرمز بهداشت و درمان است، افزود: طی چند سال اخیر درگیر مشکلات اجتماعی و مواد غذایی شدیم که خوشبختانه با هوشیاری مردم و سازمان‌ها در حال رسیدن به نتیجه منطقی و درستی می‌باشیم.

وی متذکر شد: پیگیری اطلاعات تبادل شده در فضای مجازی به صورت کذب و صحیح برای روشن شدن یک وظیفه‌ سازمانی است.
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

نظرات بینندگان خبرگزاری : ۲

  1. ناراضی از نانوا

    رئیس شبکه بهداشت و درمان جناب دکتر حسین‌زاده میگوید سلامت مردم خط قرمز بهداشت شهرستان صومعه سرا اما در بیشتر نانوایهای صومعه سرا افراد متفرقه داخل نانوایی می شوند درامر خمیرگی داخلت میکنند.

  2. راست

    ما شهروند صومعه سرا بارهای دیدیم که افراد غیر مسئول در امر توزیع نان و پخت نان بدون داشتن مجوز بهداشت همکاری می کنند

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی