Page Info
Google PageRank Checker Powered by MyPagerank.Net
کد خبر: 21709
پنج شنبه ۴ شهریور ۱۳۹۵ | ۰۱:۰۰ ق.ظ
یک ورق:
توصیف پروانه معصومی از زندگی در روستایی در صومعه سرا
162261
پروانه معصومی بازیگر نام آشنای سینما و تلوزیون از سال ۱۳۷۵ تهران را رها کرده و در روستایی در صومعه‌سرا ساکن شده است و یک زندگی روستایی مدرن را تجربه می‌کند.

او از زندگیش اینگونه میگوید: وقتی کوچک بودم، باغی در فرحزاد داشتیم که من و خواهرهایم را تمام سه ماه تابستان به آنجا می‌بردند. فرحزاد خارج از تهران بود و مادرم با ما آنجا نمی‌ماند، او اصلا فرحزاد را دوست نداشت چون امکاناتش محدود بود، بعدها که شرایط فرحزاد بهتر شد، بالاخره پدرم مادر را راضی کرد و رفتند همانجا در باغ فرحزاد ساکن شدند، این باغ هنوز هست.

من سالها در تهران زندگی کرده ام، صومعه‌سرا اما مثل فرحزادِ دوران کودکی من نیست؛ تقریبا هر آنچه در شهر تهران تا همین چد وقت پیش داشتیم، اینجا هم داریم؛ درست است سرعت اینترنت ما اینجا به اندازه تهران نیست اما به هر حال هست، چند وقت پیش در تهران پای اینترنت نشسته بودم، آنقدر سرعت بالا بود که از خودم می‌پرسیدم درست می‌بینم یا غلط! در عوض اینجا چیزهایی داریم که در تهران نداشتیم! اولا فضای خیلی بزرگی دارم که می‌توانم در آن هر کاری می‌خواهم بکنم؛ گل‌کاری، کشت و کار و … البته این کارها را همیشه خودم انجام نمی‌دهم؛ برایم انجام می‌دهند. اینجا آرامش و آسایش دارم، هوای سالم تنفس می‌کنم و غذای سالم می‌خورم.

امسال یک سریال مناسبتی به من پیشنهاد شد اما قبول نکردم چون نقشم طولانی بود و من باید یکسره تهران می‌ماندم. حالا قراردادهایم با گذشته فرق کرده، طوری بازی می‌کنم که ۱۵روز کار کنم و بعد برمی‌گردم خانه و معمولا این هماهنگی صورت می‌گیرد. وقتی به پشت سر نگاه می‌کنم، از اتفاقاتی که افتاده خوشحال می‌شوم. فکر می‌کنم اگر بار دیگر به دنیا بیایم، باز هم همین طور زندگی خواهم کرد.
«آژانس خبری شهرستان صومعه سرا – خبرگزاری صومعه سرا»

این مطلب را به اشتراک بگذارید:
balatarin cloob Donbaler viwio Donbaleh Twitter Facebook Google Buzz Google Bookmarks Digg yahoo Technorati delicious

نظرات بینندگان خبرگزاری : ۶

 1. بی خبر

  هنرمند توانمند و با غیرت و متعصب به شهر صومعه سراست

 2. نور

  سکوت خبری سایت تمام شدنی نیست

 3. تایی

  باید از خانم پرانه معصومی تشکرکرد زیرا در هر مصاحبه خود را گیل زن معرفی می کند و از اینکه در صومعه سرا زندگی می کند افتخار می کند

 4. کیان

  اینجا نوشتم شاید بخاطر وری گل خانم هنرمند پروند معصومی ، خوانده شود…جناب دلخوش . صومعه سرا یک دانشگاهیست خوب نیست پیاده رو در اشغال کسبه باشد و مردم به علت بسته بودن پیاده روها ازخیابان حرکت کنند. آقای دلخوش چرا نمیکوشید تا شهرصومعه سرا گسترش یابد. یعنی مرکزشهرستان صومعه سرا به سمت بازار جمعه وکسماء پیش برود. نماینده محترم یک خیابان داریم که تمام مطب هاپزشکان و بانکها همه در این مسیر قراردارد، تمام کوچه ها اطراف ترافیک شده.تعریض معابر و خیابان در شهرما وجود ندارد. آقای دلخوش شهرداری از حداقل کارهای رفاهی عاجز است ،حتی به نصب تابلوی صومعه سرا چند قدم جلوتر طرفه میرود. با نصب مجسمه، ساخت پارک ساحلی همچنین ساخت آب نما میتوانیم به گسترش وتوسعه شهری کمک کنیم .

 5. روابط عمومی

  آقای کیان لطفاَ شماره تماس خود را برای خبرگزاری در خصوص رفع مشکلات بفرستید.

 6. کیان

  مسئولین محترم سایت لطفاً متن ها کاربران ویرایش کنید. با عرض معذرت

ارسال دیدگاه

خبر تصویری
آخرین خبرها

تمامی حقوق مادی و معنوی متعلق است به خبرگزاری صومعه سرا
ثبت شده در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی